Naujos Kybartų gaisrinės pamatuose įbetonuota simbolinė kapsulė

Vakar Kybartuose prie naujai statomo gaisrinės pastato vyko iškilminga ceremonija – pastato pamatuose įbetonuota simbolinė kapsulė su laišku ateities kartoms.

Laišką pasirašė ir kapsulę į būsimo modernaus ir šiuolaikiško gaisrinės pastato pamatus įleido Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) vadovas Kęstutis Lukošius, laikinai einantis Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko pareigas Vidas Barauskas, Vilkaviškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Erlandas Armanavičius,  pastatą statančios bendrovės UAB „Statybos ritmas“ generalinis direktorius Algirdas Brazys.

Kapsulės įleidimo ceremonijoje taip pat dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemeras Kazys Kiaulakis, Kybartų seniūnijos seniūnas Romas Šunokas, Vilkaviškio dekanas prelatas Vytautas Gustaitis ir kiti garbingi svečiai.

„Labai džiaugiuosi, kad po ilgo ir sudėtingo pasiruošimo statyboms, visų mūsų bendrų pastangų dėka šiandien galime būti čia. Matau, kad darbai atliekami laiku ir jie intensyviai vyksta, tikiu, kad netrukus Kybartų komandos ugniagesiai galės džiaugtis naujomis, jų poreikiams pritaikytomis patalpomis“, –  kalbėjo Savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Į iškilmingą renginį susirinkę svečiai ne tik buvo istorinio įvykio liudytojai, bet ir patys prisidėjo prie istorijos – padėjo užbetonuoti metalinę kapsulę su laišku. Kapsulėje kartu su laišku įdėtas ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos antsiuvas.

Būsimojo gaisrinės pastato pamatus pašventino Vilkaviškio dekanas prel. Vytautas Gustaitis.

Naujo gaisrinės pastato statybos darbus vykdančios  UAB „Statybos ritmas“ generalinis direktorius A. Brazys patikino, jog darbai vyksta sklandžiai ir laiku, todėl .jau kitų metų gegužės mėnesį Kybartų komandos ugniagesiai galės įsikurti naujose, saugiose patalpose.

 

Vilkaviškio savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE