Nepamirštama „Tarškučio“ stovykla prie Ančios ežero

2015 m. liepos 12–17 d. vyko tradicinė Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis” organizuota kultūrinė-poilsinė stovykla prie Ančios ežero. Kaip ir kiekvienais metais įvairaus amžiaus vaikai šioje stovykloje atskleidė save ir įrodė, kad turi ne tik šokių ar muzikos talentų.

Kiekvieną rytą pradėdavome energingai – su mankšta! Visų gerbiamas ir žinomas vadovas Leonidas kasdien leisdavo mums išgirsti pamokomas savo gyvenimo istorijas, kurias klausydavome ištempę ausis, nes žinojome, kad tai pravers mūsų asmeniniame gyvenime. Iš tiesų netrūko juoko, šypsenų veiduose ir gerų emocijų. Kiekvieną rytą „kultūros ministrė” – Vaiva Gudaitytė su kolegėmis Migle Juškevičiūte, Justina Civinskaite, Robertina Jasionyte pateikdavo užduotis, kurias turėdavome paruošti vakarui. Buvo visko – nuo kūrybinių šokių, reklamų iki talentų šou. Vieną dieną skyrėme sportui – dalyvavome linksmose sporto estafetėse. Sportinį azartą nugalėjo draugystė. Kitaip ir negali būti mūsų draugiškame kolektyve, kurį mes su pasididžiavimu vadiname „šeima”. Po vakaro pasirodymų vykdavo ir šokiai. Mūsų šaunieji vadovai „nestovėjo rankų sudėję” ir parodė, kad nėra iš kelmo spirti. Taip pat buvo malonu išgirsti, pasiklausyti mūsų merginų grupės „Be rėmų” pasirodymo – tai buvo tiesiog nepakartojama! Stovyklos naujokai nebuvo pamiršti, jų laukė netikėtos, nepamirštamos krikštynos – tai yra kasmetinė stovyklos tradicija.

Po krikštynų visi šildėmės kaimiškoje pirtyje, kurioje mūsų nuostabusis vadovas „švelniai” mus paglostė beržinėmis vantomis. Atėjus vakarui visi žaidėme naują žaidimą „Bučiuoklis”, kuris paliko malonų įspūdį. Po linksmybių visi mėgavomės laužo šviesa naktyje ir keptomis bulvėmis, zefyrais. Netrūko įdomių istorijų, juoko ir dainų. Bemiegės naktys, šaunūs atsiminimai, išgyventos istorijos, galbūt pirmosios meilės – visai tai ir dar daugiau gali patirti pačioje šauniausioje „Tarškučio” stovykloje. Už šiuos džiaugsmus esame dėkingi tėveliams, Alytaus miesto savivaldybei ir mūsų nepakartojamiems vadovams Rimai ir Leonidui Moisejenkoms, Justinai Ambroževičiūtei, kurie iš visos širdies rūpinasi mumis, išklauso ir ištiesia pagalbos ranką. Tik grįžę visi svajojame, kada gi bus kiti metai, kita „Ančia”, su naujais atsiminimais ir naujais arba senais draugais…

Aurimas Šiuša, Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis” šokėjas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE