Net penki medaliai irkluotojui Titui Žilinskui…

Rugsėjo 17 – 18  dienomis, vaizdinguose  Trakuose vyko šių metų  Lietuvos jaunučių  baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas.  Jame dėl medalių kovojo 299  irkluotojai atstovavę penkiolikai  komandų iš visos šalies. Malonu pranešti, jog Marijampolės sporto centro trenerio Beniaus Jankevičiaus auklėtinio, irkluotojo Tito Žilinsko visi penki startai buvo priziniai, jis iškovojo net penkis medalius.

Jis trečias kirto finišo liniją irkluodamas 200 ir 1000 metrų distancijoje vienviete baidare, o poroje su visaginiečiu Dominyku Klipenšteinu irkluodamas dvivietę baidarę 200 ir 500 metrų rungtyse buvo antras, tad pasipuošė sidabro medaliais. Keturviečių baidarių 500 metrų rungtyje Titas Žilinskas irkluodamas drauge su visaginiečiais Matviejumi Čepiolkinu, Dominyku Klipenšteinu ir Aleksandru Tatarinovu finišavo trečias. Tad iškovotas čempionato bronzos medalis.

Neblogai sekėsi skrosti Galvės ežero vandenis ir kitiems irkluotojams iš Marijampolės. Sidabro medalį keturviečių baidarių 500 metrų rungtyje iškovojo marijampolietė Skaiva Gudelevičiūtė, irklavusi kartu su Ūla Matulevičiūte ( Vilnius ), Kotryna Stončiūte ( Klaipėda ) ir Deimante Stankūnaite ( Kaunas). Skaiva, taip pat ketvirta finišavo vienviečių baidarių 200 ir 500 metrų distancijose bei irkluodama kartu su Kotryna Stončiūte dviviečių baidarių 500 metrų rungtyse.

Trečiąją vietą ir bronzos medalį iškovojo marijampolietė Karolina Batranak, keturviečių baidarių 500 metrų rungtyje irkluodama kartu su Nomeda Vaitkute iš Šilutės, Saule Bakanovaite iš Kauno ir Emilija Ramonaite iš Klaipėdos.

Dviviečių baidarių 200 metrų rungtyje bronzos medalius iškovojo Marijampolės baidarininkas Julius Grinkevičius, irklavęs kartu su Benediktu Stoke iš Vilniaus.

Irkluotojas Titas Žilinskas
Irkluotojas Titas Žilinskas / Beniaus Jankevičiaus nuotrauka

Sūduvos gidas logotipas

Vytautas Karsokas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE