Nuo hobio socialinio verslo link: jaunimo mainai “Sporto nuotykiai (Sports adventures)“

„Sporto nuotykiai“ – pačių jaunų žmonių parengtas ir įgyvendintas projektas, kuriame dalyvavo net 40 Europos Sąjungos ir šalių partnerių jaunuolių. Birželio 29d.– liepos 7d. vykusio projekto metu dalyvavo Gruzijos, Moldovos, Lenkijos, Italijos ir Lietuvosjaunimas. Veiklas vykdyti buvo nuspręsta „Karaliaus krėslas“ sodyboje, kuri puikiai pritaikyta neformaliojoir sveikos gyvensenos ugdymo veikloms bei įvairių sportinių užsiėmimų organizavimui.

Projekto „sportonuotykiai“ (Sports adventures) gyvenimo ritmas buvo itin aktyvus:kasdieninės rytinės mankštos, pilnavertis ir subalansuotas maistas, pačių dalyvių organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, paskaitos apie sportą, sveiką gyvenseną, sporto ekspertų dalijimasis patirtimi ir jogos, meditacijos, šiaurietiško ėjimo, savigynos meno bei psichologijos pamokėlės – tai tik dalis aktyvios kasdieninės programos.

Projekto metu dalyviai daug dėmesio skyrė diskusijoms kaip savo mėgiamą veiklą paversti socialiniu verslu. Dalyviai ugdė savo koordinavimo, skaitmeninio raštingumo, komunikacijos užsienio kalba, verslumo, kūrybiškumo ir kitus įgūdžius, kurie pravers tiek kasdieninėje, tiek ir profesinėje veikloje. Buvo pristatoma, kaip bendrauti su potencialiais rėmėjais ir verslo įmonėmis,kaip organizuoti marketingo bei viešųjų ryšių veiklas.Tarptautinės mainų programos dalyviai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas dirbant ir savarankiškai ir komandoje. Italas Yuri demonstravo savo Karate įgūdžius, profesionali Zumba trenerė Luana visus norinčius mokė šio šokio judesių. Mainų programą vainikavo pačių dalyvių organizuotos „Sportinės žaidynės“ surengtos vietos bendruomenei.

Tarptautinio jaunimo mainų projekto metu buvo spėta aplankyti skirtingus Lietuvos miestus ir juose esančiussvarbiausius su sportu susijus objektus: „Žalgirio areną“ Kaune,„Arvi futbolo areną“ Marijampolėje, sporto muziejų Vilniuje – jie reprezentavo šalies sporto istoriją.

Jaunimo mainų projektas „Sports adventures“ yra dalinai finansuotas pagal Europos Komisijos programą jaunimui „Erasmus+“.

VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ inf.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE