Nuo šiol socialine kortele atsiskaitymas už prekes ir paslaugas – prekybos centre „Iki“

Marijampolės savivaldybės teritorijoje gyvenančios socialinę riziką patiriančios šeimos nuo vasario 20 d. turi galimybę atsiskaityti socialine kortele už reikalingas prekes ir už komunalines paslaugas prekybos centre „Iki“.

Nuo šių metų pradžios pasikeitus socialinių kortelių tiekėjui sausio mėnesį būta tam tikrų spragų. Kortelių gaminimo paslaugos viešąjį konkursą laimėjusi UAB „Jarinta“ nespėjo laiku jų pagaminti, o vietoje to asmenims, piniginę socialinę paramą gaunantiems pervedant socialinę pašalpą ar jos dalį į minėtą kortelę, dalijo kuponus, kuriais atsiskaitymas tuo metu parinktame prekybos centre „Kubas“ buvo komplikuotas.

Kaip teigia Marijampolės savivaldybės administracijos Piniginės paramos skyriaus vedėja Vida Bružinskaitė, vasario mėnesį UAB „Jarinta“ įtraukė prekybos tinklą „Iki“ (UAB „Palink“), kortelės jau pagamintos ir nuo šiandien, vasario 20 d., pradedamos dalinti žmonėms, kuriems jos skirtos. Taigi nuo šiol socialinę paramą nepinigine forma gaunantys bendrai ar po vieną gyvenantys asmenys turės galimybę socialine kortele prekybos centre „Iki“ įsigyti ne tik reikiamų prekių, išskyrus draudžiamus tabako, alkoholio gaminius ir loterijos bilietus, bet ir susimokėti komunalinius mokesčius. Pagamintos socialinės kortelės išduodamos Marijampolėje adresu: Stoties g. 49.

Marijampolės savivaldybėje tokia forma socialinė parama skiriama apie 200 bendrai gyvenantiems (šeimoms) ar po vieną gyvenantiems asmenims.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE