Nuotoliniame susitikime diskutuota apie verslo aplinką Marijampolėje

Vakar, kovo 24 d., vyko Marijampolės savivaldybės mero Povilo Isodos  nuotolinis susitikimas su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo nariais. Susitikimo metu buvo aptarta ekonominė situacija savivaldybėje, diskutuota dėl galimybės steigti Verslo tarybą.

Pirmiausiai meras akcentavo, jog nors praėjusieji metai pandemijai nuolat grasinant buvo įtempti, tačiau savivaldybės verslininkai pakankamai gerai atlaikė jiems iškilusius iššūkius ir nepabūgo sunkumų. Pavykus sutaupyti savivaldybės biudžeto lėšų, finansinė parama buvo ir vis dar yra teikiama smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams pasinaudojant Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondu.

P. Isoda susirinkusiems taip pat pristatė ir šiuo metu jau parengtą Marijampolės savivaldybės plėtros iki 2030 metų priemonių planą, kurio vienas iš prioritetų – konkurencingas verslas. Bus siekiama didinti savivaldybės patrauklumą vidaus ir užsienio investicijoms bei turizmui. Meras akcentavo, jog nepaprastai svarbu išgirsti ir verslo atstovų įžvalgas bei siūlymus, todėl priminė, kad iki šio penktadienio, kovo 26 d., vis dar galima teikti pasiūlymus dėl šio plano ir atskirų jo prioritetų įgyvendinimo.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Vygantas Subačius iškėlė idėją Marijampolėje steigti Verslo tarybą. Ši institucija galėtų suvienyti mūsų mieste jau veikiančias verslo, nevyriausybines organizacijas, asociacijas bendram tikslui – savo idėjomis ir siūlymais padėti kurti kuo palankesnę verslo aplinką, skatinti profesinį tobulėjimą ir spartesnį ekonomikos vystymąsi. Susitikimo metu buvo susitarta, kad plačiau ši idėja ir galimas jos įgyvendinimas bus aptariamas kitų susitikimų metu.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE