Palapinė – išskirtinio renginio akcentas

pixabay.com nuotr.

Išgirdus žodį „palapinė“ akimirksniu mintyse iškyla vingiuoti miško ar kalnų takeliai, vakaras prie laužo klausantis cikadų muzikos ir vasaros danguje skaičiuojant krintančias žvaigždes. Tačiau palapinė – tai ne tik turistiniai žygiai. Šiandien su palapine gali asocijuotis ir šauni vestuvių puota, gimtadienio banketas, linksmas įmonės vakarėlis ar jauki krikštynų šventė. Pasikvietę į pagalbą profesionalus, kurie užsiima ne tik palapinių nuoma, bet ir gali pasirūpinti visa būtina įranga, savo šventę galėsite švęsti jaukiame gamtos prieglobstyje dėl nieko nesukdami sau galvos.

Išpildys kiekvieno lūkesčius

„Palapinių Magnatų“ komanda žino, kad kiekvienas renginys yra unikalus, todėl visiškai nenuostabu, kad ir kiekvieno šventės organizatoriaus poreikiai bus skirtingi. Laimei, patyręs kolektyvas puikiai išmano savo veiklos specifiką – pakaks tik įvardinti šventės ar renginio viziją, o visa kita – jau nebe jūsų rūpestis. Šie profesionalai pasirūpins ne tik pageidaujamos palapinės nuoma, bet ir baldais, grindimis, apšvietimu ar šildymu – viskuo ko tik pageidausite.

Nuomojamos arkinio, kupolinio, klasikinio, „Pagoda” ir „Crown” dizaino, įvairių dydžių bei modifikacijų palapinės ir paviljonai išties stebina. Tokia nuomojama produkcija atkeliauja iš viso pasaulio geriausių tiekėjų rankų, todėl yra itin kokybiška ir leidžia užtikrinti aukštą saugumo lygį, patikimumą bei komfortą visiems šventės dalyviams. Visos nuomojamos palapinės pagamintos moduliniu principu, dėl kurio galima bet kuriuo metu išplėsti padengtą renginio plotą ar jį sumažinti, derinti kelis panašius stilius.

Pagrindiniai nuomojamų palapinių stiliai

 Arkinės palapinės – vienos populiariausių nuomojamų palapinių šiandien. Išskirtines, reprezentatyvios išvaizdos ir tvirtos konstrukcijos arkines palapines dažnai būtent jaunieji renkasi vestuvių šventei, o renginių organizatoriai naudoja verslo vakarėliams bei parodoms. Tvirta konstrukcija atlaikys bet kokias oro sąlygas bei apkrovas, vidinės erdvės leis įrengti didelių gabaritų stendus, pastatyti baldus bei kitą inventorių ir įrangą, o modernus ir stilingas dizainas nepaliks abejingų. Šias palapines galima išpuošti audinių dekoracijomis, suteiksiančiomis dar daugiau žavesio jūsų šventei.

Kupolinės palapinės – neįprastos ir stilingos, tvirtos ir stabilios konstrukcijos. Atsižvelgiant į pasirinktą dydį, greitai montuojamos ant bet kokio paviršiaus, nereikalauja specialių pamatų ar konstrukcinių sijų. Šildytuvai, oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemos užtikrins visišką komfortą jūsų svečiams. Dėl kupolo formos, palapinės viduje užtikrinamas vienodas mikroklimatas. Kupolinės palapinės vienas geriausių pasirinkimų bet kokio formato renginiams – nuo kuklių ceremonijų iki didelio masto renginių. Šių tipų palapinių nuoma ir įrengimas – geriausias sprendimas ir patikimiausia apsauga nuo blogo oro.

„Pagoda“ tipo palapinės suteiks jums visišką apsaugą nuo lietaus ir vėjo. Šių palapinių konstrukcijos labai tvirtos ir tinka skirtingoms oro sąlygoms. Tiek rėmas, tiek tentinis audinys sukurti atlaikyti skirtingus temperatūrų svyravimus – nuo -30 iki + 70 ° C, o stogo konstrukcija atlaiko stiprią vėjo ar sniego apkrovą. Todėl „Pagoda” palapinės puikiai tiks vestuvėms, banketams ir bet kuriam kitam renginiui ne tik vasarą, bet rudenį ar net žiemą.

Modulinės palapinės suteiks jums puikią galimybę suorganizuoti įsimintiną renginį lauke, nepaisant prastų oro sąlygų. Galite rinktis palapines iš balto arba visiškai skaidraus tentinio audinio. Šio tipo palapinės pagamintos iš tvirtos aliuminio konstrukcijos, moduliniu principu, kuris leidžia greitai įrengti didelio ploto erdves.

„Crown“ palapinės – tradicinių ir šiuolaikinių stilių derinys, puikiai tinkantis ceremonijoms, vestuvėms, šeimos šventėms. Jų konstrukcija labai paprasta, leidžianti jas pastatyti labai greitai. Tai puiki apsauga nuo saulės, vėjo ir lietaus. Pasitelkus tinkamą apšvietimą, įrengus grindis ir parinkus atitinkamus baldus, šiose palapinėse galima surengti nepamirštamą vakarėlį gamtos apsuptyje.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE