Papildykite žinių bagažą: kursai, kuriuos verta išbandyti

Kinų patarlė byloja – geriausia ir svarbiausia kiekvieno žmogaus išsilavinimo dalis yra ta, kurią jis suteikia pats sau. Taigi, papildykite savo žinias apsilankydamos įvairiuose kursuose, seminaruose bei praktiniuose užsiėmimuose. Tai gali būti makiažo kursai ar blakstienų priauginimo seminarai. Viskas, ko išmoksite – pravers!

Makiažo kursai

Makiažo kursai sau – yra geriausia investicija į save kiekvienai merginai. Juk kasdien keliaujame į darbą, į susitikimus, į pasimatymus su draugėmis ar vaikinais bei norime atrodyti stulbinančiai. Tad makiažo kursai tai ir padės padaryti! Juk makiažas – yra kiekvienos moters kasdienybės dalis.

Makiažo kursai gali būti individualūs arba grupiniai. Akivaizdu, kad individualių užsiėmimų metu išmokstama daugiau, nes mokytoja visą savo dėmesį skiria tik Jums bei Jūsų įgūdžių lavinimui. Tuo tarpu grupinių seminarų metų Jūs gaunate tik nedidelę dalį dėmesio.

Makiažo kursus sau Kaune rengia „Aura Make up Art“, „Carolina make-up studio“. O Vilniuje vykdomi pas Ieva Das, Gineta Makeup, Giedrę Staugaitytę, Aistę Skunčikaitę bei „Face maker“, „Carolina make-up studio“ ir „Beauty resort“ salonuose.

Blakstienų priauginimo kursai

Nors makiažo kursai naudingi ne tik tam, kad padažyti drauges, bet ir tam, kad pasigražinti pačiai, blakstienų priauginimo kursai skirti suteikti kerinti žvilgsnį kitiems, nes, deja, pačiai priauginimo pasidaryti nepavyks. Vis dėlto, tai gali tapti puikiu verslu, kuris suteiks užtikrintas pajamas. Blakstienų priauginimo kursus didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje) rengia Priaugink.lt įmonė.

Permanentinio makiažo kursai

Grožio versle, permanentinis makiažas yra viena pelningiausių sričių. Todėl šie kursai greitai atsipirks! Populiariausios sritys ilgalaikiui makiažui – antakiai, lūpos, akys. Ilgalaikis (permanentinis) makiažas yra dažančiojo pigmento įvedimas po išoriniu odos sluoksniu. Tai suteikia galimybę kasdien neįdedant papildomų pastangų atrodyti nepriekaištingai. Ilgalaikio makiažo didžiausias privalumas yra tai, kad net iki 3 metų, makiažas laikysis klientės odoje, todėl nebereikės sukti galvos dėl antakių formos, akių ryškumo ir t. t.

Taigi, neabejojama, kad grožio sritis yra vienas pelningiausių verslų. Juk moterys (o kartais net ir vyrai) nori būti pačios gražiausios. Todėl jos nevengia lankytis pas grožio meistrus ir puoselėti savo išvaizdą. Padėkite joms būti gražioms ir pasitikinčiomis savimi!

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE