Paplūdimio tinklinio mėgėjų turnyras

Rugsėjo 16 d. Vilkaviškio rajono savivaldybė, Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei Vilkaviškio rajono sporto mokykla sukvietė gyventojus aktyviai ir smagiai praleisti laiką „Paplūdimio tinklinio turnyre“, kuris buvo skirtas 2018 m. Europos Judumo savaitei paminėti.

Iš viso turnyre dalyvavo 5 mišrios komandos, sudarytos iš dviejų žaidėjų.

Po atkaklios ir įnirtingos kovos galiausiai buvo paskelbti I, II ir III vietų laimėtojai, kurie buvo apdovanoti Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais. Likusioms komandoms įteiktos paguodos dovanėlės.

Ši sporto šaka stiprina visus kūno raumenis. Visgi didžiausias krūvis tenka sąnariams bei raiščiams, todėl prieš pradedant treniruotę būtina pramankšta.

Tinklinio nauda sveikatai dažnai lyginama su aerobinės treniruotės privalumais – gerinamas širdies darbas, didinama ištvermė, aktyvinama kraujo apytaka, stiprinama imuninė sistema ir, žinoma, deginami riebalai.  Žaidžiant per valandą galima sudeginti apie  420 kcal.

Visiems, prisidėjusiems prie šio smagaus renginio, dėkojame už nuoširdų ir glaudų bendradarbiavimą, o turnyro žaidėjams – už ištvermę bei gerą nuotaiką.

 Visuomenės sveikatos biuro informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas