Pasirašyta sutartis dėl lopšelio-darželio “Pušelė” modernizavimo

Kazlų Rūdos savivaldybės administracija ir Centrinė projektų valdymo agentūra pasirašė sutartį dėl Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto  „Ikimokyklinio ugdymo paslaugų plėtra Kazlų Rūdoje”.
Projekto įgyvendinimo metu planuojama rekonstruoti naują Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ pastatą, esantį Vytauto g. 58, jame įrengti tris naujas ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo grupes, įsigyti įrangą ir baldus, būtinus užtikrinti kokybišką ir profesionalų vaikų ugdymą, taip pat įrengtas patalpas planuojama aprūpinti priemonėmis, skatinančiomis vaikų kūrybiškumą ir savireguliaciją. Darbai bus vykdomi vadovaujantis ikimokyklinio ugdymo įstaigų edukacinių erdvių modernizavimo rekomendacijomis (pastato tipas – LD-01, 2 variantas).
Įrengtų naujų grupių pagalba bus užtikrinamas kokybiškas vaikų ugdymas, galimybė mokiniams dirbti grupėmis ar individualiai, vykdyti projektinę ir praktinę veiklą.
Planuojamas Projekto biudžetas – 471.826,40 EUR.
Skiriamas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo– 272.718,94 EUR.
Taip pat buvo kreipiamasi į Regioninės plėtros departamentą dėl lėšų rezervo šiam projektui, planuojama, kad parama padidės dar 120.000,00 EUR.
Projektas bus įgyvendinamas iki 2021 m. spalio 31 d.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE