Pasirašyta sutartis su asociacija “Keturkojo draugas”

Kazlų Rūdos savivaldybėje buvo pasirašyta pirmoji rezervuotų pirkimų sutartis su asociacija “Keturkojo draugas”, kuri teiks savivaldybėje kačių sugavimo, nuvežimo, kastracijos ar sterilizacijos, gydymo 1-3 paros ir paleidimo į jų gyvenamąją vietą paslaugas. 
Lietuvos savivaldybės jau dvejus metus buvo kviečiamos vykdant viešuosius pirkimus pasinaudoti 24 straipsnio nuostata, skatinančia viešųjų pirkimų vykdymą pagal rezervuotas sutartis paslaugas perkant iš nevyriausybinio sektoriaus. Kol kas savivaldybės to nepraktikavo, nes buvo įprasta pirkimus vykdyti tik pagal mažiausios kainos kriterijų. Kadangi vasarą su VšĮ ‘Mindraja’ buvo nutraukta paslaugų teikimo sutartis, paaiškėjus apie netinkamą elgesį su gyvūnais, savivaldybė ieškojo humaniškai dirbančios organizacijos.

„Norime pasidžiaugti, kad į šios problemos sprendimą įsijungė Kazlų Rūdoje veikianti asociacija „Keturkojo draugas” ir su jais pasirašyta paslaugų teikimo sutartis. Pagal viešųjų pirkimų įstatymo 24 straipsnį su šia organizacija sudaryta sutartis 3 metams. Tikiu, kad į beglobių gyvūnų priežiūros paslaugas įsijungusi humaniškai dirbanti organizacija suras atgarsį ir mūsų savivaldybės visuomenėje”, – sakė savivaldybės administracijos direktorė Reda Kneizevičienė.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE