Paskutinėse BWBL primojo rato rungtynėse „Sūduvos“ laukia grupės lyderės (VIDEO)

Paskutinėse BWBL primojo rato rungtynėse „Sūduvos“ laukia grupės lyderės

Marijampolės „Sūduva“ tęsia kovą Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL). Titulą ginantis Marijampolės klubas prieš paskutines pirmojo etapo rungtynes su 4 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais dalijasi 2-3 vietas su Minsko „Cmoki-Minsk“ komanda.

Paskutinė marijampoliečių varžovė pirmajame etape – be pralaimėjimų žengianti Torunės „Energa“ komanda, kuriai vadovauja Algirdas Paulauskas. Lenkijos klubas su 7 pergalėmis ir 0 pralaimėjimų jau užsitikrino pirmąją vietą A grupėje. „Torunės“ klubui dvikova su „Sūduva“ jau nieko nelemia.

Tuo tarpu „Sūduvai“ antradienio dvikova su Lenkijos klubu yra svarbi. Pergalės atveju, „Sūduva“ užsitikrintų antrąją vietą A grupėje. Tai reikštų, jog į antrąjį etapą marijampolietės keliautų su dviem įskaitinėmis pergalėmis prieš ketvirtoje vietoje būsiančią „Horizont-RCOR“ arba „Tim Scuf“. Abi šias komandas „Sūduva“ užtikrintai į veikė. Pralaimėjimo atveju „Sūduva“ užimtų trečiąją vietą A grupėje ir į kitą etapą keliautų su Torunės ekipa bei su 0 įskaitinių pergalių.

„Sūduvos“ komandos vyriausiojo trenerio asistentė Ela Bajorūnienė pripažino, jog „Energa“ yra puiki komanda, tačiau su dideliu noru viską galima pasiekti. Daugiau kviečiame žiūrėti video reportaže:

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=yueXz_xvmh4

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X