Pasveikino naujuosius įstaigų vadovus

Šiandien net dviejose svarbiose Vilkaviškio rajonui įstaigose pradėjo dirbti nauji vadovai: nuo šiandien vadovauti Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centrui pradėjo vyriausioji gydytoja Danguolė Almonaitienė, o Arūnas Serneckas pradėjo eiti didžiausios mūsų rajone švietimo įstaigos – Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos direktoriaus pareigas.

Savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė apsilankė šiose įstaigose ir kolektyvams pristatė naujuosius jų vadovus. Savivaldybės vadovai, sveikindami D. Almonaitienę ir A. Sernecką su naujomis, tačiau labai atsakingomis pareigomis, linkėjo būti ne tik reikliais vadovais, bet ir komandos lyderiais, kuriais jų įstaigų kolektyvai pasitikėtų ir tikėtų.

„Labai svarbu yra draugiška atmosfera tarp kolektyvo narių. Linkiu įsiklausyti į darbuotojų poreikius ir įvairiuose iššūkiuose priimti visiems tinkamiausius sprendimus,“ – kalbėjo savivaldybės Meras A. Neiberka.

Naujuosius vadovus šiltai priėmė ir įstaigų kolektyvai, kurie tikisi darnaus ir sklandaus darbo drauge.

Prieš pradėdama vadovauti Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centrui D. Almonaitienė buvo šios įstaigos vyriausiosios gydytojos pavaduotoja, o A. Serneckas vadovavo Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijai.

Ieva Rinkevičiūtė

Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X