Pergales iškovojo Liudvinavo ekipos bei „Išvien“

Šį sekmadienį „MKML-Mantinga“ čempionate buvo sužaistos trejos rungtynės, kuriose susitiko „Liudvinavas-Vytis“ ir „Mantoras“, „Išvien“ ir „Veteranai“ bei „Liudvinavo“ ir „SKK Marijampolės“ ekipos.

 

Pirmosiose rungtynėse pergalę rezultatu 106:51 (21:4; 34:16, 21:21, 30:10) šventė „Liudvinavo-Vyčio“ krepšininkai.

 

„Liudvinavo-Vyčio“ sąskaitą atidarė K.Rimkevičius pataikydamas tolimą metimą 3:0, kiek vėliau po dar keletos sėkmingų Liudvinavo ekipos atakų, tritaškį smeigė ir R.Grimalauskas, o abi komandas jau skyrė dešimt taškų (10:0). „Mantoro“ pirmųjų taškų reikėjo laukti iki penktosios pirmojo ketvirčio minutės, kai S.Krinickas užbaigė ataką sėkmingai. Vis dėlto pirmąjį ketvirtį „Mantoras“ pralaimėjo rezultatu 21:4. Antrajame kėlinyje „Liudvinavas-Vytis“ itin sėkmingai žaidė puolime, ko pasakyti apie Mariaus Juozapavičiaus auklėtinius nebuvo galima. Įpusėjus rungtynėms komandas jau skyrė 35 taškai. Antrojoje rungtynių pusėje „Liudvinavo-Vyčio“ komandos gretose taškus ir toliau rinko kas tik norėjo, tačiau „Mantoras“ taip pat sužaidė geriausią ketvirtį rungtynėse, to pasekoje varžovams neleisdamas padidinti rezultato. Lemiamą ketvirtį Rimo Radžiūno vadovaujama ekipa pradėjo turėdama 35 taškų pranašumą, tad nejausdama jokios įtampos užbaigė runtynes atkarpa 20:6 bei iškovojo pergalę.

 

 

„Liudvinavas-Vytis“: Albertas Jakubauskas 20, Audrius Moliušis 19, Tomas Matulevičius 16 taškų.

 

„Mantoras“: Saulius Krinickas 19, Mindaugas Bagdzevičius 13, Marius Juozapavičius 7 taškai.

 

 

 

 

 

Antrosiose vakaro rungtynėse po atkaklios kovos pergalę rezultatu 85:74 (20:17,26:17,19:23,20:17) iškovojo „Išvien“ komanda.

 

Pirmuosius taškus po G.Bieliūno perdavimo pelnė E.Tamašaitis pataikydamas tris taškus. Netrukus į varžovų sėkmingą ataką atsakė P.Gvazdaitis pataikydamas dvitaškį. Įpusėjus pirmajam kėliniui M.Pledas pataikė tritaškį metimą bei savo ekipą išvedė į priekį 11:8, netrukus dar vieną tolimą metimą pataikė ir E.Jasiukevičius, o „Veteranai“ jau pirmavo 6 taškais. Vis dėlto tik 3 taškus iki kėlinio galo pelnę „Veteranai“ leido varžovams sužaisti sėkmingą atkarpą ir perimti rungtynių iniciatyvą į savo rankas.  Antrajame ketvirtyje „Išvien“ tęsė savo sėkmingą žaidimą bei spurtavę 11:0 pirmavo rezultatu 28:17. Antrąją rungtynių pusę „Veteranai“ pradėjo taikliu tritaškiu metimu, vėliau dar vieną pataikė M.Pledas, taip skirtumas po truputį mažėjo, o iki trečiojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei dviems minutėms po dar vieno G.Bieliūno tritaškio komandas skyrė tik 5 taškai 60:55. Lemiamų minučių metu „Veteranų“ puolimas strigo, o „Išvien“ lėtai, bet užtikrintai didino savo persvarą.

 

 

„Išvien“: Deividas Kisielius 20, Andrius Levanas 18, Aidas Sabukonis ir Paulius Gvazdaitis po 14 taškų.

 

„Veteranai“: Eivydas Jasiukevičius 20, Gražvydas Bieliūnas ir Mantas Plendas po 15 taškų.

 

 

 

 

 

Trečiosiose vakaro rungtynėse „Liudvinavas“ rezultatu 90:54 (19:15,32:9,17:15,22:15) nugalėjo „SKK Marijampolę“.

 

0:5 rungtynes pradėjo „SKK Marijampolė“ , į varžovų sėkmingą pradžią „Liudvinavas“ atsakė spurtu 15:3 bei įgavo saugią persvarą, kurią išlaikė iki prmųjų dešimties rungtynių minučių pabaigos. Antrojo ketvirčio metu „Liudvinavas“ įspūdingai rungtyniavo puolime bei gynyboje – spurtavo 18:0, o per kėlinį pelnė net 32 taškus, savo priešininkams leisdami viso pelnyti tik 9 taškus. Antrojoje rungtynių pusėje „SKK Marijampolė“ per kėlinį nepelnė daugiau nei 15 taškų, o sėkmingiausia atkarpa buvo 5:0, kuri priartėti ar kitaip pakeisti rungtynių eigos nepadėjo.

Šiose rungtynėse Artūro Žimailos auklėtiniai kovą po krepšiu laimėjo rezultatu 55:36, taip pat Linas Akstinavičius vėl buvo arti trigubo dviženklio – krepšininko sąskaitoje 15 taškų, 14 atkovotų kamuolių bei 8 rezultatyvūs perdavimai.

 

„Liudvinavas“: Mangirdas Račius 25, Linas Akstinavičius 15, Tomas Lužanskis 14 taškų.

 

„SKK Marijampolė“: Evaldas Kulboka 14, Deividas Genys 11, Edvinas Pusvaškis 8 taškai.

 

 

Andrius Stankevičius

www.mkml.lt

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X