Pirkėjų ir prekybininkų vėl lauks Kalvarijos turgus

Kalvarijos prekybininkams ir pirkėjams puiki žinia – atsiveria didžiausias turgus. Žinoma, Kalvarijos savivaldybės atstovai, pranešdami šią žinią visuomenei, primena, kad būtina laikytis visų karantino reikalavimų ir apsipirkinėti bei prekiauti saugiai.

Pirkėjų Kalvarijos turguje bus laukiama jau šį sekmadienį – kovo 7-ąją. Tiesa, Kalvarijos savivaldybės administracijos direktorius Kęstas Spūdys pabrėžė, kad tolimesnė turgavietės veikla priklausys nuo karantino reikalavimų laikymosi. „Jeigu matysime, kad sergamumo COVID-19 liga rodikliai blogėja, skubos tvarka bus šaukiamas Kalvarijos savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos pasitarimas dėl turgavietės veiklos sustabdymo, todėl viskas priklauso tik nuo žmonių sąmoningumo“, – tikina K. Spūdys.

Kalvarijos savivaldybės administracija primena, kad tiek prekybininkai, tiek pirkėjai turi dėvėti apsaugines veido kaukes (nedėvėti nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių galima atvirose erdvėse ir tik tada, kai šalia 2 metrų atstumu nėra kitų asmenų, išskyrus šeimos narius), laikytis atstumų, taip pat bus ribojami pirkėjų srautai.

Reikėtų nepamiršti, kad vis dar galioja draudimas vykti į kitą, nei gyvenamosios vietos savivaldybę, todėl kol kas apsipirkti Kalvarijos turguje galės tik Kalvarijos savivaldybės gyventojai.

 Sūduvos gidas

 

 

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE