Po pirmos LFF taurės pusfinalio dvikovos tarp “Šilo” ir “Atlanto” – minimali klaipėdiečių persvara

Pirmą kartą savo klubo istorijoje LFF taurės pusfinalyje rungtyniaujantis Kazlų Rūdos “Šilas” susirungė pirmoje dvikovoje “namuose”, Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne, su Klaipėdos “Atlantu”. Kovingai nusiteikusi Kazlų Rūdos komanda rungtyniaudama su vienais iš “A” lygos lyderių, gėdos saviems sirgaliams tikrai nepadarė. Vienintelis, kiek netikėtas įvartis buvo praleistas pačioje rungtynių pradžioje. Daugiau Klaipėdos komandai šiose rungtynėse pasižymėti taip ir nepavyko.

Pirmąjį pusfinalį “Šilas” pradėjo šia sudėtimi: M.Kulikauskas, D.Cibulskas, R.Simanavičius, G.Urba, E.Juška, M.Makutunovičius, A.Jakelaitis, A.Raginis, R.Stankevičius (67 min R.Mačežinskas), A.Urbšys, E.Grigaitis.

Nespėjus „įsivažiuoti“ rungtynėms, jau 2-ąją jų minutę pasižymėjo uostamiesčio futbolininkai. Po G.Žukausko siųsto kamuolio į „Šilo“ baudos aikštę, čia akimirkai kiek atsipalaidavęs nuo Kazlų Rūdos komandos gynėjo R.Vėževičius lietė skriejantį pažeme kamuolį, kuris atsidūrė M.Kulikausko ginamuose vartuose. Greitai praleistas įvartis „Šilo“ futbolininkų neišbalansavo. 5 minutę klaipėdiečiai prasižengė savo aikštės pusėje ir kamuolį į baudos aikštę turėjo galimybę siųsti ir taip sukurti bent pavojingą epizodą A.Raginis. Deja, tiksliai sužaisti “Šilo” saugui nepavyko, kamuolys leidosi už vartų linijos. Klaipėdos futbolininkai buvo kiek greitesni ir aštriau artėdavo prie Kazlų Rūdos komandos vartų, tačiau galimybių smūgiuoti vis neturėjo. “Šilo” futbolininkų pagyvėjimas puolime buvo jaučiamas pirmam kėliniui einant į pabaigą. 35 minutę E.Grigaitis skersavo kamuolį iš aštraus kairio kampo į baudos aikštę. Deja, tą akimirką prie pat kamuolio nieko iš Kazlų Rūdos komandos futbolininkų nebuvo. Vos po minutės „Šilo“ komandos puolėjas pamėgino paieškoti pats landų dešiniame varžovų baudos aikštės krašte, tačiau „Atlanto“ gynėjas sugebėjo pavojų neutralizuoti. Vienintelį pavojingą epizodą pirmame kėlinyje Klaipėdos komanda sukūrė 42 minutę. Po R.Vėževičiaus smūgio į viršutinį kairį vartų kampą nuo baudos aikštės prieigų, meistriškumą teko pademonstruoti M.Kulikauskui, kuris nukreipė kamuolį į kampinį.

Antrajame kėlinyje uostamiesčio futbolininkai vis daugiau kontroliavo kamuolį  ir mėgino ieškoti sėkmingų atakų krypčių, tačiau gausiomis pajėgomis besiginanti Kazlų Rūdos komanda šias užmačias slopindavo. Ko gero realiausias epizodas antrame kėlinyje klaipėdiečiams įmušti pasitaikė 71 minutę, kuomet po „Šilo“ komandos pražangos į baudos aikštę siųstą kamuolį joje buvęs A.Epifanovas galva bandė nukreipti į vartus, tačiau pataikė tiesiai į Kazlų Rūdos vartininką. Nemalonus epizodas „Šilo“ komandai buvo 76 rungtynių minutė. Tuomet nutraukiant galimai pavojingą varžovų ataką, buvo parodyta antroji geltona kortelė rungtynėse „Šilo“ vidurio gynėjui R.Simanavičiui, kuriam teko palikti aikštę, ir Kazlų Rūdos komanda tęsė rungtynes būdami dešimtyje. Nors ir spaudžiami „Atlanto“ mėginimų didinti persvarą, „Šilo“ komanda atsilaikė ir galimybę pakovoti dėl kelialapio į finalą atidėjo gegužės 6 dienai. Tuomet vyks atsakomosios rungtynės Klaipėdoje.

Po rungtynių kalbintas futbolo.tv, Kazlų Rūdos „Šilo“ komandos strategas S.Vikertas iš esmės liko patenkintas komandos kovingumu ir kolektyvine dvasia. Treneris pripažino, kad varžovas potencialiai pajėgesnis, tačiau pirmos dvikovos rezultatai rodo, kad šiame pusfinalyje dar ne viskas aišku.

Silas-Atlantas

Parengė sporto centro direktoriaus pavaduotojas Giedrius Gorianovas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE