Policijos ir visuomenės šventė 2015

Paskutinę vasaros dieną, rugpjūčio 31-ąją, Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) sukvietė miestelėnus bei svečius į šeštąją, jau tradicine tapusią visuomenės ir policijos šventę, vykusią Rotušės aikštėje.

Susirinkusius į šventę pasveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius, pabrėžęs, kad visi norime gyventi saugiai: „Lietuvos piliečiai, tarp jų ir alytiškiai, nori gyventi saugiai, nori žinoti, kad į jų namus niekas neįsibraus, kad jų vaikai saugiai grįš iš mokyklos, kad paliktas dviratis nebus pavogtas. Šie dalykai yra svarbūs ir darbe, ir verslo srityje. Mūsų saugumą kasdien plačiąja prasme užtikrina visos čia susirinkusios specialiosios tarnybos”.

Pasak miesto šeimininko, visuomenė ir policijos pareigūnai turi pasitikėti vieni kitais: „Jeigu nebus pasitikėjimo, nebus ir sėkmės įvairiuose darbuose. Ši šventė – žingsnis pasitikėjimo link. Šventės metu pareigūnai noriai bendrauja, jiems galima užduoti klausimus, padiskutuoti. Tokio pobūdžio renginiai reikalingi policijai, kitoms čia dalyvaujančioms sukarintoms struktūroms bei miesto gyventojams. Visi norime gyventi saugiai, todėl visi turime pasistengti”. Kalbėdamas apie Alytaus miesto saugumą, meras teigė, kad miestas yra pakankamai saugus, tačiau tobulėjimui ribų nėra. V. Grigaravičius atkreipė dėmesį į eismo saugumą, autoįvykius keliuose: „ Prasidėjus mokslo metams, į gatves išbėgs daug vaikų, kuriems budrumas ir atsargumas dar nėra savaime suprantamas dalykas, todėl vairuotojai turėtų būti labai atsargūs”.

Visuomenės ir policijos šventėje apsilankė ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Julius Sabatauskas.

Policijos1

Šventės metu susirinkusius alytiškius pasveikino Alytaus apskrities VPK viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas: „Kad visuomenė jaustųsi saugiai, reikia gerai dirbančios policijos, o kad policija gerai dirbtų, reikia visuomenės pasitikėjimo. Policijos ir visuomenės bendradarbiavimas – tai kelias, vedantis mus į darnesnį, saugesnį gyvenimą. Tad ir šio renginio tikslas – paskatinti žmones bendradarbiauti su policija ir padėti vieni kitiems”.

Turiningoje šventėje pristatyta Alytaus apskrities VPK turima technika ir įranga, pageidaujantys galėjo prevenciškai pasižymėti dviračius bei kitus vertingus daiktus, vyko policijos kinologų su tarnybiniais šunimis pasirodymas, su mažaisiais alytiškiais bendravo policijos ir vaikų draugas Amsis, o Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis pučiamųjų orkestras dovanojo koncertinę programą „Instrumentų karnavalas”.  VšĮ „Alytaus regiono keliai” kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija vykdė akciją „Būk matomas kelyje” bei demonstravo didelio miestelėnų dėmesio sulaukusius saugos diržų efektyvumo ir automobilio apsivertimo imitavimo įrenginius. Šventėje dalyvavo Alytaus apskrities priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinė, demonstravusi savo darbe naudojamą techniką ir priemones. Dainavos apygardos 1-oji rinktinė pristatė ginkluotę ir ekipuotę. Šventės metu Nacionalinis kraujo centras kvietė tapti kraujo donorais, savo veiklą pristatė Alytaus miesto bendruomenės centras, o visi norintys galėjo atlikti savo kūno sudėties analizę ir pasitikrinti kraujospūdį – Alytaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras vykdė akciją „Sveikos gyvensenos skatinimas”.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE