Politiko atsisveikinimas su rusiškais keiksmažodžiais

Karolis Babeckas / Stopkadras iš Kalvarijos savivaldybės tarybos posėdžio transliacijos

Šiandien Kalvarijos savivaldybės daugumos sprendimu sušauktas neeilinis savivaldybės Tarybos posėdis pasibaigė skandalu.

Kalvarijos savivaldybės merui Vincui Plikaičiui, atsisakant įtraukti klausimą dėl Kalvarijos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Karolio Babeckio atleidimo iš pareigų, šiandien tai įvykdė Tarybos dauguma.

Posėdyje dalyvavo 12 Tarybos narių – buvusios daugumos nariai, posėdyje nedalyvavo.

Aistros užvirė po slapto balsavimo procedūros, dėl administracijos direktoriaus pavaduotojo Karolio Babeckio atleidimo.

Rezultatai politikui buvo negailestingi – 12 Tarybos narių balsavus ,,už“, nei vienam Tarybos nariui ,,susilaikius“ ar balsavus ,,prieš“, K. Babeckas buvo atleistas iš pareigų, praradus savivaldybės tarybos pasitikėjimą.

Po šio sprendimo, savo žodį nusprendė tarti ir pats atleistasis.

Politikas neslepė, jog ruošėsi šiam posėdžiui, nujausdamas galimus rezultatus.

K. Babeckas apeliavo į kiekvieną valdančiosios daugumos narį, klausdamas ar pastariesiems tikrai nerūpi savivaldybės reputacija ir ar ne gėda, dėl jau sklandančių legendų apie savivaldybės veiklą.

Jo teigimu, jau pats metas pagalvoti apie savivaldybės įvaizdį ir kad asmeninės ambicijos siekti postų, yra aukščiau norą kurti patrauklią aplinką visiems savivaldybės gyventojams. Atleistas politikas pridūrė, jog reikia kritiškiau vertinti savo kompetencijas ir tęsti pradėtus darbus.

Visgi, minėdamas savivaldybės reputaciją, politikas pats ją pažemino, savo kalbą užbaigdamas rusišku keiksmažodžiu ,,иди н***й“, šokiruodamas visus susirinkusiuosius.

Po šio pasisakymo netruko sureaguoti Tarybos narys A. Liutkevičius, kuris K. Babeckui apeliavo į šio mentalitetą ir politinį išsilavinimą.

K. Babecko pasisakymą ir skandalingą kalbą kviečiame peržiūrėti įraše (pasisakymas prasideda 1:00:00 val.):

Sūduvos gidas logotipas

 

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE