Politinis detektyvas Jungėnuose: grasinimas ar nepavykęs cirko numeris?

Vytautas Šunskis / asmeninio archyvo nuotr.

Kalvarijos savivaldybės Tarybos veikla pasiekė iki šiol neregėtą lygį.

Vakar vykęs Kalvarijos savivaldybės tarybos posėdis buvo greitai pabaigtas, kai Kalvarijos savivaldybės merui Vincui Plikaičiui nesutikus įtraukti klausimo dėl administracijos direktoriaus Karolio Babecko atleidimo, valdančiosios daugumos atstovai atsisakė tęsti posėdį.

Itin aktyviai palaikymą merui ir administracijos direktoriui išreiškė kontraversiškais pasisakymais žinomas vietos politikas Vytautas Šunskis.

V. Šunskis įsitikinęs, kad administracijos direktoriaus atleidimas šiuo metu yra netinkamas, kadangi Lietuvoje yra paskelbta nepaprastoji padėtis, ir netgi, vertėtų kreiptis į Valstybės saugumo departamentą, dėl, neva, valdančiosios daugumos noro specialiai destabilizuoti situaciją savivaldybėje.

Tačiau greitai pasibaigęs posėdis, buvo tik pradžia.

Po posėdžio, Vytautas Šunskis savo ,,Facebook” profilyje pranešė, jog grįžęs iš darbo, prie savo namų rado padėtas dvi baltas rožės, perrištas juodu kaspinu.

Politikas tikina, jog tokiu būdu jį įbauginti nori ,,penktoji kolona”, ,,kremliniai” ir netgi konstatuoja faktą, kad gelės galimai pirktos Kalvarijoje.

Tačiau Tarybos narys netruko sulaukti įtarimų suvaidinus šį įvykį.

Įdėtoje nuotraukoje matyti, jog gėlės yra ne prie šaligatvio, kuris yra prie pat V. Šunskio namų, bet kitoje gatvės pusėje, o palydovinė nuotrauka tik patvirtina, kad ten yra visai kitas namas (gėlės rastos prie 15-ojo numerio namo, kai V. Šunskio namo numeris yra 40).

Be to, tarybos narys rašo, kad gėlės rastos grįžus namo iš darbo, tačiau nuotraukose matoma Saulės šešėlo pozicija galimai signalizuoja, jog arba politikas itin anksti grįžo iš darbo arba jame visai nebuvo, taip vėl galimai meluodamas.

Savo pranešimo pabaigoje, V. Šunskis pabrėžia, kad kartu su meru ir kitais valstybininkais Tarybos nariais, stovės stabilioje Valstybės pusėje, nepaaiškindamas ką konkrečiai turi omenyje.

Politinio trilerio tęsinio galima tikėtis jau ateinantį trečiadienį, 12 Tarybos narių sprendimu šaukiant neeilinį Tarybos posėdį.

Sūduvos gidas logotipas

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. Jonas sako

    O tai ar tai blogai, kad meras su tarybos nariais stovės stabilios valstybės pusėje? Ką jūs norite įsiūbuoti valstybės laivelį? Žurnalistai juokiasi iš patriotiškai nusiteikusių žmonių ir politikų. VSD galėtų dar daug kur ir čia pasižiūrėti. Nors dar yra nemažai degradų Putino saulės laukiančių. Manau, kad tokia raštliava turėtų susidomėti ir internetinis policijos patrulis.

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE