Praėjusi vasara daugeliui Padovinio bibliotekos skaitytojų prabėgo draugaujant su knyga

„Knygų bičiuliai“ aktyviai dalyvavo organizuojant renginius bibliotekoje. Jie pravedė keletą renginių jaunesniojo amžiaus skaitytojams. Skaitė ištraukas ir aptarė knygas „Sieksnis, Sprindžio vaikas“, „Maminukas“, „Pasaka vaivorykštės dydžio“, „Kelionė po pasaulio pasakas“, „Per knygą pažinsi pasaulį“. Vaikai dalyvavo kryžiažodžių sprendimo ir stalo žaidimų popietėje.

Bibliotekos skaitytojai aktyviai įsijungė į „Vasaros skaitymo iššūkį“ ir 6 suaugusieji sėkmingai jį įveikė – perskaitė 10 knygų.

Rugsėjo 22 dieną Padovinio bibliotekoje vyko popietė „Knyga – geriausia laisvalaikio pramoga“, kurioje dalyvavo skaitytojai vaikai. Tai tarsi vasaros prisiminimų popietė, kurioje skaitytojai prisiminė per vasarą skaitytas knygeles, dalyvavo „minčių lietuje“ apie biblioteką, linksmų klausimų ir atsakymų viktorinoje. Bibliotekininkė Lina Uldinskienė pasidžiaugė skaitytojų aktyvumu dalyvaujant visose užduotyse. Ji kalbėjo, kad „knygelė – tai geriausias draugas, ji seka pasakas, skaito eilėraščius, kalba apie žemę ir žvaigždes, miškus ir vandenis, tolimas šalis ir miestus. Draugauti su knyga įdomu“. Popietės viešnia Skudurinė Onutė atnešė vaikams naujų knygų ir jas pristatė.

Renginio pabaigoje, kaip visada, skambėjo linksma, mokytojos Ingos Kasiulienės  muzika ir vaikų dainelės.Bibliotekoje veikia naujų knygų ir skaitytojų pamėgtų knygų paroda „Knygelės laukia vaikų“.

Lina Uldinskienė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X