Praūžė pirmą kartą organizuota Sporto savaitė

Sporto savaitė Marijampolėje / autorių nuotr.

Marijampolėje baigėsi pirmą kartą organizuota Sporto savaitė.

„Gegužės 15 dieną prasidėjusi ir aštuonias dienas, iki gegužės 22 d., trukusi Sporto savaitė Marijampolėje dovanojo įsimintinas akimirkas, pažintis su dar nepažintomis sporto šakomis ir, tikimės, įkvėpė daugiau pasitikėjimo savo jėgomis bei noro sportuoti“, – sako savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Per šį laiką įvyko beveik 50 įvairių sporto renginių, treniruočių, varžybų, kurių metu netrūko emocijų, jaudulio ir sportui atsidavusių žmonių. Sporto organizacijos buvo atsakingai pasiruošusios supažindinti visus norinčius su jų propaguojama sporto šaka ir, žinoma, atsakyti į kylančius klausimus.

Sporto centro bendruomenė ir treneriai visą savaitę organizavo susipažinimo su įvairiomis sporto šakomis užsiėmimus ikimokyklinio amžiaus vaikučiams ir pirmokams. Mažųjų susidomėjimas išties stulbino, kiekvieną dieną gausus būrys jų sportuodavo sporto centro stadione.

Visą savaitę vykusios sporto savaitės metu buvo galima išsirinkti ir dalyvauti jau patinkančioje ar naujai sudominusioje veikloje. Vyko įvairios varžybos, turnyrai, pasirodymai, įdomios diskusijos, buvo galima apsilankyti krepšinio parodoje, pažiūrėti nemokamą kino filmą ar pasiklausyti koncerto.

Kaip sako vicemeras A. Visockis, tai – gražios tradicijos pradžia ir žada, kad kitais metais Marijampolės savivaldybės bendruomenė taip pat bus kviečiama aktyviai sportuoti ir dalyvauti veiklose.

Padėka ir didžiausia pagarba keliauja visiems Sporto savaitės organizatoriams, sporto organizacijoms, jų vadovams ir treneriams. Dėkojame visiems, kurie atėjo, dalyvavo, panoro susipažinti ir tikimės „užsidegė“ noru sportą įtraukti į savo kasdienybę.

Daugiau nuotraukų  – https://bit.ly/39KKMN4

Marijampolės savivaldybės administracijos ir organizatorių nuotraukos
Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE