Premjeras S.Skvernelis konstatavo “nuo 2014 m. stringame gerovės augime”

Vakar ir šiandien Vilniuje, „Radisson Blu Lietuva” konferencijų centre, vyksta Lietuvos ekonomikos konferencija. Konferencijos tikslas – suburti į vieną vietą verslo ir politikos atstovus bendrai diskusijai, siekiant iškelti aktualiausius klausimus ir ieškoti visas puses tenkinančių sprendimų. Tai viena didžiausių konferencijų Baltijos šalyse.

Lietuvos Respublikos Premjeras Saulius Skvernelis konferencijos metu skaitė pranešimą apie svarbiausius LR Vyriausybės tikslus ir sprendimus. Skaitant pranešimą nuskambėjo keletas įdomių frazių, arba dar kitaip galima būtų įvardinti pažadų, tokių kaip „Vyriausybė bus mažiau krikščioniška“; …nuo 2014 m. stringame gerovės augime…“. Paskutinioji frazė nuskambėjo labai nuoširdžiai ir, galima sakyti, savikritiškai. Primename, kad Premjeras vykdomojoje valdžioje jau nuo tų pačių 2014 metų (2014–2016 m. ėjo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro pareigas), todėl pasigendame didesnės analizės šiuo klausimu, nes gerovė tai plati savoka, tai ne tik ekonominiai skaičiai.

Pranešimo metu buvo pristatyti statistiniai duomenys, kurie patvirtino Premjero žodžius. Nuo 2014 m. BVP vienam gyventojui, proc. ES vidurkio yra stabilus – 75 proc.

premjeras - Kopija

“Regionų gido” fotografija ir informacija  

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.