Prevencinės policijos priemonės organizuojamos nuolat

Šiandien, kovo 5 d. nuo 7.30 val. iki 9.30 val. trys Kelių policijos eikipažai tikrino vairuotojų blaivumą Marijampolės mieste ir kelyje Kaunas – Marijampolė – Suvalkai. Reido metu patikrinti 184 automobilių vairuotojai. Dviem vairuotojams buvo nustyti lengvi girtumo laipsniai. Marijampolietis “Opel Vectra” vairuotojas įpūtė 0,52 prom., o Kauno miesto gyventojas, vairavęs automobilį “BMW” – 0,61 prom.. Abu vairuotojai teigė alkoholį vartoję iš vakaro. Dar vienas lengvojo automobilio vairuotojas neviršijo leistinos nustatytos alkoholio normos ir į alkotesterį įpūtė 0,25 prom.

Praėjusį šeštadienį, kovo 3-iąją, nuo 20.00 val. iki 23.00 val. buvo vykdoma policinė priemonė Vilkaviškio mieste. Patikrintos 35 transporto priemonės, nustatyti 3 KET pažeidimai. Vienas asmuo vairavo “Audi A3” neblaivus (0,58 prom. alkoholio) ir neturėdamas teisės vairuoti, nes ši teisė iš jo atimta.

Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo, kad asmenys, pastebėję apgirtusį vairuotoją, neleistų jam sėsti už vairo arba nedelsdami apie tai praneštų bendruoju pagalbos telefonu 112. Taip pat įspėja, kad tokie ir panašūs netikėti reidai bus organizuojami nuolat, keičiant patruliavimo vietas ir laiką, kad pažeidėjai negalėtų išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, o ypač už vairavimą išgėrus.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.