Prezidentas trečiadienį dirbs Kazlų Rūdoje

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį, vasario 26 d., dirbs Marijampolės regione, kur susitiks su apskrities merais, vietos bendruomenių atstovais.

Tai trečias kartas, kai Prezidentas ir jo komanda dirbs regione.

Prezidentas Kazlų Rūdos savivaldybėje susitiks su Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kalvarijos savivaldybių, Šakių ir Vilkaviškio rajonų savivaldybių merais. Bus aptarti ir visam regionui, ir atskiroms savivaldybėms aktualūs klausimai.

Ekonominės ir socialinės politikos grupės patarėjai susitiks su nevyriausybinių organizacijų atstovais ir savivaldybių darbuotojais bei aptars socialinės piniginės paramos ir socialinių paslaugų sistemos savivaldybėse situaciją bei iššūkius.

Numatytas atskiras šios grupės patarėjų susitikimas su verslo atstovais.

Aplinkos ir infrastruktūros grupės nariai susitiks su „IKEA Industries“ atstovais. Taip pat suplanuotas susitikimas su vietos ūkininkais.

Nacionalinio saugumo grupės patarėjai tradiciškai susitiks su policijos bei priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovais.

Teisės grupės patarėjai susitiks su administracijų direktoriais. Švietimo, mokslo ir kultūros grupės patarėjai – su Marijampolės kolegijos ir regiono profesinių mokymo įstaigų atstovais, regionine kultūros taryba.

 

LR Prezidento komunikacijos grupės informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE