Prisiekė ginti, saugoti, padėti

Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – apskr. VPK) liepos 27 dieną prisiekė 3 Mykolo Romerio universiteto Policijos veiklos programos Visuomenės saugumo bakalauro studijas baigusios absolventės – Agnė Matusaitė, Inga Lopetaitė ir Dovilė Pužaitė.

Jaunosios pareigūnės dirbs tyrėjomis. Inga Lopetaitė – Šakių rajono policijos komisariate, Agnė Matusaitė ir Dovilė Pužaitė – Marijampolės apskrities VPK Veiklos skyriuje

Viršininkas Mindaugas Baršys pareigūnėms linkėjo, kad priesaikoje išsakyti žodžiai taptų jų gyvenimo dalimi, ir nenusivilti, jei žmonės ne visada, net sąžiningai atlikus savo pareigą, bus dėkingi. Svarbiausia – kad tarnyboje nepritrūktų profesionalumo, atsakomybės, ištvermės ir ryžto sąžiningai vykdyti garbingą pareigą – ginti, saugoti Lietuvos žmones ir įstatymus.

Merginos teigė šią profesiją pasirinkusios iš pašaukimo. Laisvalaikiu sportuojančios, skaitančios knygas, mėgstančios gerus filmus, o į Marijampolę atvykusi dirbti kaunietė Dovilė Pužaitė juokavo, kad tarnyboje galėtų naudotis ne tik policijos automobiliu, bet ir riedučiais, galbūt praverstų net kovų menai, kurie taip pat yra jos gyvenimo dalis.

Sveikiname jaunąsias koleges ir linkime sėkmės!

Marijampolės apskr. VPK informacija

Nuotraukoje iš kairės: Inga Lopetaitė, Marijampolės apskr. VPK viršininkas Mindaugas Baršys, Dovilė Pužaitė ir Agnė Matusaitė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.