Profesionalūs vadovai ir tinkamai parengti instruktoriai padeda pareigūnams ne tik įgyti naujų žinių, bet ir išbandyti savo jėgas

 Atjaunėjusiam Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus apskr. VPK) kolektyvui keliami vis aukštesni reikalavimai.

Ginti. Saugoti. PadėtiLietuvos policijos šūkis, tiksliai apibūdinantis pareigūno darbą. Tinkamai vykdyti savo funkciją pasirengęs pareigūnas tai – ne tik įgijęs atitinkamą išsilavinimą, tai – darbuotojas, nuolat tobulinantis savo įgūdžius ir žinias praktinėse ir teorinėse pratybose.

Alytaus apskr. VPK tokios pratybos organizuojamos periodiškai. Profesionalūs vadovai ir tinkamai parengti instruktoriai padeda pareigūnams ne tik įgyti naujų žinių, bet ir išbandyti savo jėgas. Liepos 15-ąją pratybos suorganizuotos Alytaus apskr. VPK Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių kuopai. Pradžioje pareigūnai susipažindinti su teorija. Jiems priminti teisiniai pagrindai, kuriais vadovaujamasi per specialiąsias policijos operacijas, parengtas pagal specialųjį planą. Vėliau apibūdinti taktikos būdai. Patrulių kuopos pareigūnai tobulino patrulio profesinės taktiką ir šaunamųjų ginklų valdymą specialiųjų policijos operacijų metu, tarnybinių ir specialios paskirties šaunamųjų ginklų, tarnybinio transporto, radijo ryšio ir specialiųjų priemonių naudojimo įgūdžius.

Alytaus policijos pareigūnai dėkingi Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono vadovybei už galimybę surengti pratybas bataliono kariniame dalinyje.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE