Projektas „Ateities laiškininkas“ Vilkaviškio rajone – nuo rugsėjo

Rugpjūčio 1 d. į Vilkaviškio rajono savivaldybę atvyko AB Lietuvos pašto tinklo direktorė Inga Dundulienė ir Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė. Viešnias priėmė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

I. Dundulienė ir R. Kruopaitė-Lalienė susitikime dar kartą Savivaldybės vadovui pristatė AB Lietuvos pašto projektą „Ateities laiškininkas“, kalbėjo apie bandomųjų projektų įgyvendinimo sėkmę ir rezultatus kitose savivaldybėse. I. Dundulienė informavo, kad projektas „Ateities laiškininkas“ Vilkaviškio rajone bus pradedamas įgyvendinti nuo š. m. rugsėjo mėnesio.

Po pristatymo viešnioms buvo pateikta nemažai klausimų. Vilkaviškio rajono savivaldybės merą A. Neiberką domino laiškininkų sustojimo vietos, projekto viešinimo kampanija. Meras pabrėžė, kad projekto viešinimas yra labai svarbus, su projekto tikslais, naujovėmis ir naudomis turi būti supažindintas kiekvienas Vilkaviškio rajono gyventojas. Kitas aktualus klausimas – Lietuvos paštui priklausiančios patalpos, esančios seniūnijų administracijų pastatuose. Pasak mero, Vilkaviškio rajono savivaldybė turėtų gauti išsamią informaciją, kaip Lietuvos paštas planuoja pasielgti su minėtomis patalpomis. Pašto atstovės pažadėjo tokią informaciją pateikti.

Taip pat Savivaldybės mero A. Neiberkos prašymu bus surengtas dar vienas susitikimas į kurį bus kviečiami ir seniūnijų, ir žiniasklaidos atstovai, kuriame Lietuvos pašto atstovai dar kartą išsamiai pristatys ketinamą įgyvendinti „Ateities laiškininko“ projektą.

Ieva Rinkevičiūtė, Vilkaviškio rajono savivaldybės Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.