Puiki rugpjūčio pradžia Vilkaviškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Kybartų ir Vištyčio komandoms

Penktadienį, rugpjūčio 4 d., į Vilkaviškio rajono savivaldybę atvyko Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Vidas Barauskas ir Vilkaviškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Erlandas Armanavičius, kurie norėjo pasidalyti su Savivaldybės vadovais geromis žiniomis – Kybartų komanda gaus finansavimą naujo pastato statybai.

Atvykę svečiai informavo Vilkaviškio rajono savivaldybės merą Algirdą Neiberką, Administracijos direktorių Vitą Gavėną, Mero pavaduotoją Kazį Kiaulakį ir Administracijos direktoriaus pavaduotoją Daivą Riklienę, kad juos pasiekė teigiamas atsakymas iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos dėl naujo pastato statybos Kybartų komandai. Šiuo metu Kybartų ugniagesiai dirba avarinės būklės pastate, todėl žinia apie naujo pastato statybos finansavimą yra ypatingai gera ir labai laukta.

Šiomis dienomis jau yra baigiamas parengti investicinis projektas „Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Vilkaviškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Kybartų komandos darbuotojų darbo vietos gerinimas, pastato Kybartuose, J. Biliūno 14D, statyba“. Tikimasi naują pastatą pastatyti per 1 metus.

Šį sekmadienį puiki žinia pasiekė ir Vištyčio komandos ugniagesius. Pastarieji sulaukė ypatingos dovanos – iš Vištyčio kilęs Donatas Kazlaukas, šiuo metu gyvenantis ir dirbantis Vilniuje, pasistengė, kad ugniagesiams būtų padovanotas gaisrinis automobilis! D. Kazlauskas yra vienas iš įmonės, skyrusios lėšų šiam automobiliui įsigyti, akcininkų. Ugniagesiams tereikėjo automobilį surasti ir nusipirkti.

Kaip rašoma Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pranešime spaudai, D. Kazlauskui mintis padovanoti gaisrinį automobilį kilo, kai šis perskaitė žinią apie gaisre žuvusį žmogų, o gyventojams ugniagesių automobilį net teko stumti. Pasak D. Kazlausko, jis labai norėjo padėti, nes čia augo, mokėsi, čia turėjo daug draugų.

Vištyčio komandos ugniagesiai neslepia didžiulio džiaugsmo pagaliau sulaukus taip reikalingo ugniagesiams automobilio. Po to, kai gesinant gaisrą sugedo jų automobilis, jį ėmus remontuoti, garažas buvo tuščias. Dabar jame – gaisrinis automobilis „Iveco“, pagamintas 1988 m.

Praėjusį sekmadienį Vištyčio miestelyje vykusios tradicinės vasaros šventės metu automobilis buvo  pristatytas, o Vištyčio seniūnijos seniūnas Bronislavas Polita visų gyventojų vardu už iniciatyvą padėkojo gerbiamam D. Kazlauskui.

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.