R. Samulėnas apie „Fortūną“: jos turėtų būti šviežesnės (VIDEO)

 

 

Marijampolės „Sūduva“ tęsia kovas Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Šalies vicečempionių laukia vienos iš čempionato favoričių – Klaipėdos „Fortūna“. Su uostamiesčio ekipa „Sūduva“ šiame sezone jau sužaidė dvejas rungtynes ir abejas užtikrintai laimėjo. Pirmoji dvikova Marijampolėje laimėta rezultatu 68:41, antroji Klaipėdoje taip pat pasibaigė „Sūduvos“ pergale rezultatu 67:48.

Prieš trečiasias tarpusavio rungtynes, Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Rimvydas Samulėnas rubrikoje „Dėmesys varžovėms“ pasidalino mintimis apie būsimą dvikovą.

„Jos turėtų būti šviežesnės nei mes, nes mes tikrai turime daug rungtynių bei visokiausių problemų. Jau lyg ir gerėja situacija pas mus komandoje, sveiksta žmonės, atsigavinėja, bet fizinis ir psichologinis nuovargis  bei didelis rungtynių skaičius duoda savo“,- teigė Rimvydas Samulėnas.

Sūduvos komandos vyr. treneris po ilgo laiko pagaliau galėjo pasidžiaugti, kad komandos žaidėjų būklė gerėja ir beveik visos žaidėjos po truputį astigauna.

„Išlieka problema pirmo numerio. Mūsų pagrindinė įžaidėja Arina Bilotserkivska dalyvavo treniruotėje, bet ar žais tikrai neaišku. Visos kitos žaidėjos astigauna ir viskas po truputį gerėja, o netrukus, manau, bus visai gerai“,- apie situaciją komandoje pasakojo „Sūduvos“ komandos vyr. treneris.

Daugiau žiūrėkite videoreportaže:

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X