Rajono medžiotojų susitikimas: šaudymas dėl apdovanojimų

Gražia Šalčininkų rajono medžiotojų ir žvejų draugijos tradicija tapo kasmetiniai jos narių suvažiavimai. Šiemet renginys įvyko liepos 25 d. prie Gaujos upės. Susitikimo šeimininkais tapo medžiotojų klubas „Gauja“.

Šalčininkų rajono žvejai ir medžiotojai turėjo progą ne tik pasidalinti medžiojimo patirtimi, bet ir išmėginti savo jėgas įvairiose rungtyse: šaudymo, virvės traukimo, rankų lenkimo ir kamuolio mėtymo, padangų metimo, sunkumų kilnojimo. Renginio metu taip pat buvo vertinamos ir kiekvieno būrelio įrengtos stovyklos bei trofėjai. Medžiotojų trofėjais šįkart tapo taurės, diplomai ir apdovanojimai už laimėjimus konkurse.

i1AA6ETTKi9HBD36K6 iAUOHMSZT iHDRBBS5P

– Draugiją sudaro 12 medžioklės būrelių, kuriems priklauso apie 400 narių. Kiekvienas būrelis turi jam priskirtą teritoriją, kurioje medžiotojai ne tik medžioja žvėris, bet ir rūpinasi jais šerdami juos žiemos metu. Susitikime dalyvavo 7 būreliai. Džiugu, kad šventė kasmet tampa vis populiaresne, į ją atvažiuoja medžiotojai ir žvejai su šeimomis, aktyviai praleidžia laiką ir išvažiuoja pilni teigiamų emocijų, – kalbėjo Šalčininkų rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Feliks Ivanovski.

iRB3NUEE5 iZ67LZM7M

Šių metų susitikime taip pat dalyvavo LR Seimo narys Leonard Talmont ir Šalčininkų rajono savivaldybės vicemeras Andžej Andruškevič.

Irena Kolosovska

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE