Reguliariojo čempionato nugalėtojai – “Perlas” (aiškios visos ketvirtfinalių poros)

Šį šventinį sekmadienį (kovo 11 d.) baigėsi antrasis “MKML-Mantinga” čempionato etapas. 14 komandų “A ir B divizionuose” sužaidė tarpusavyje ir išsirikiavo atkrintamosioms varžyboms. “A divizione” komandos pagal užimtą vietą susigrums ketvirtfinaliuose. “B divizione” formatas kiek kitoks – 1-2 vietas užėmusios komandos užsitikrino vietas pusfinaliuose, o 3-6 vietos dėl vietos pusfinalyje kovos ketvirtfinaliuose.

Reguliariojo sezono nugalėtojai – “Perlas”

Paskutinėse antrojo etapo rungtynėse “Perlas” rezultatu 95:90 įveikė “Veteranus” ir iškovojo 7 pergalę iš tiek pat galimų. Antrajame etape nesuklupę čempionai užtikrintai įveikė visas komandas ir laimėjo reguliarųjį čempionatą. Antrojoje vietoje liko galingai antrąjį etapą pradėjusi, tačiau pabaigoje taškus išbarsčiusi “Aikštelė 44-Mantinga”, kurio sąskaitoje 5 pergalės ir 2 pralaimėjimai. Trečiojoje vietoje liko “Išvien”, kuri kaip ir “Aikštelė 44-Mantinga” iškovojo 5 pergales ir patyrė 2 nesėkmes, tačiau dėl tarpusavyje pralaimėtų rungtynių tenkinasi žemesne pozicija. Ketvirtieji – “Liudvinavas”. pastaroji ekipa iškovojo 3 pergales ir patyrė 4 pralaimėjimus. Su tokiu pat pergalių ir pralaimėjimų santykiu penktojoje vietoje liko “Veteranai”, kurie “Liudvinavui” pralaimėjo antrajame etape. Šešti – “Sasnava-Avansas”. Sasnaviečiai iškovojo vos dvi pergales ir aplenkė “Igliauką”, prieš kurią laimėjo tarpusavio dvikovą. 8-tąją vietą užėmė “ŽSM”, kurie stipriausiųjų divizione iškovojo 1 pergalę ir suklupo 6 kartus.

[table id=12 /]

“B divizione” nesulaikomai rungtyniavo “Mantoras”, kuris laimėjo visas rungtynes ir užtikrintai užėmė pirmąją vietą. Antrąją vietą užėmė “Kalvarija”, kuri patyrė vos vieną pralaimėjimą. Šios dvi komandos iš karto patenka į “B Diviziono” pusfinalį bei lauks savo varžovų. Trečiąją vietą užėmė “SKK”, ketvirtieji “Simedva”, penktieji – “Autoklubas”. Paskutinę vietą užėmė pergalių neiškovojęs “Kadis”.

[table id=13 /]

 

Atkrintamųjų poros (ketvirtfinaliai):

Pasibaigus antrajam etapui ir suskaičiavus visus rezultatus paaiškėjo ir visos atkrintamųjų poros. Ketvirtfinalio etapo rungtynės vyks kovo 21 – balandžio 15 dienomis. Ketvirtfinaliuose bus žaidžiamos dvejos tarpusavio rungtynės.

“A divizionas”
Ketvirtfinalio etapas:

“Perlas” (1) – “ŽSM” (8)
“Aikštelė 44-Mantinga” (2) – “Igliauka” (7)
“Išvien” (3) – “Sasnava-Avansas” (6)
“Liudvinavas” (4) – “Veteranai” (5)

“B divizionas” 
Ketvirtfinalio etapas:

“SKK” (3) – “Kadis” (6)
“Simedva” (4) – “Autoklubas” (5)

Pusfinalio etapas:

“Kalvarija” (2) – “SKK” (3) arba “Kadis” (6)
“Mantoras” (1) – “Simedva” (4) arba “Autoklubas” (5)

Ketvirtfinaliuose triumfavę komandos pateks į “MKML-Mantinga KREPŠINIO SAVAITGALĮ 2018” ir varžysis “MKML-Mantinga FINAL FOUR”

“MKML-Mantinga KREPŠINIO SAVAITGALIS 2018” vyks BALANDŽIO 28-29 dienomis
adresu Gamyklų g. 1, Marijampolė

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.