Robotikos būrelis Kazlų Rūdoje!

Informacinių technologijų mokykla Lispa, pradėjusi savo veiklas praeitų metų rugsėjį Kazlų Rūdoje, kviečia 1–2 ir 5–8 klasių mokinius į robotikos būrelius, prasidėsiančius jau vasario mėnesį. Vaikų laukia robotų tvėrimas, jų programavimas, technologijų pažinimas bei robotų varžybos.  Tęsiantis karantinui, užsiėmimai bus organizuojami nuotoliniu būdu. Visos užsiėmimams reikalingos priemonės karantino laikotarpiu bus suteikiamos naudotis namuose, t.y.: EV3 bei WeDo robotikos rinkiniai ir pagal poreikį planšetiniai kompiuteriai. Pasibaigus karantino suvaržymams, pamokos bus tęsiamos Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinėje mokykloje.

WeDo robotikos būrelis, skirtas 1–2 kl. mokiniams
Užsiėmimai vyks antradieniais 14:00–16:00 val.
WeDo robotika – tai mokymosi programa skirta susipažinti su robotika ir jos panaudojimu kasdieniniame gyvenime. Ši programa pirmasis žingsnis robotikos moksle, kurį gali rinktis patys mažiausieji mokyklos mokiniai (1–2 klasės). Kiekvienas išradėjas turės galimybę tapti mažuoju inžinieriumi.
Daugiau apie programą – https://www.mokyklalispa.lt/programos/programa-wedo-robotika?krm

EV3 robotikos būrelis, skirtas 5–8 kl. mokiniams.
Užsiėmimai vyks pirmadieniais 15:30–17:30 val.
Programa EV3 robotika – tai programavimo pagrindų programa, skirta susipažinti su komandiniu ir vaizdiniu programavimu. Ši programa suteikia galimybę mokiniams ugdytis gebėjimus nuosekliai, struktūriškai, algoritmiškai mąstyti. Mokomasi dirbti su vaikams pritaikytomis programavimo kalbomis Imagine Logo ir LEGO Education. Norėdami pasiekti maksimalų rezultatą užsiėmimų metu naudojami LEGO EV3 robotai. Jų pagalba sprendžiami įvairūs gyvenimiški uždaviniai.
Daugiau apie programą – https://www.mokyklalispa.lt/programos/programa-ev3-robotika?krm

Registracija į užsiėmimus internetu – https://www.mokyklalispa.lt/demesio-robotika-jau-ir-kazlu-rudoje?krm arba (8 629) 36 223, egle@mokyklalispa.lt

 

Kazlų Rūdos savivaldybės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE