Rokas Simanavičius apie rungtynes su „Nevėžiu“: „Fortūna lydi geresnius…“

Šeštadienio atkakliose rungtynėse prieš Kėdainių “Nevėžį” iškovojusi pergalę, Kazlų Rūdos komanda į savo vartus nepraleido nei vieno įvarčio. Varžovų komandos treneris Darius Urbelionis futbolo.tv pripažino, kad “Nevėžis” nesugebėjo įveikti “Šilo” gynybos. Neatsitiktinai ir šiose rungtynėse geriausiu komandoje pripažintas “Šilo” gretose šios grandies futbolininkas, vidurio gynėjas Rokas Simanavičius. Jūsų dėmesiui –  keletas Roko įspūdžių apie rungtynes:

– Ar rungtynių kokybė atitiko “Šilo” ir varžovų komandų esamas turnyrinės lentelės pozicijas? Kuo tai pasireiškė?

– Aš manau, kad taip, atitiko. Varžovas tikrai buvo stiprus, rungtynių pradžioje jie turėjo progų, po to mes, daug aštrių epizodų buvo tiek iš mūsų tiek iš Kėdainių komandos pusės. Futbolas buvo tikrai nenuobodus ir turėjo patikti žiūrovams.

– Ką išskirtumėte individualiai iš žaidėjų tiek iš varžovų, tiek iš mūsų komandos pusės šiose rungtynėse?

– Iš Kėdainių komandos išskirčiau Gajų Kulbį, taip pat brazilą Armando dos Santos, ypač su pastaruoju žaidėju rungtynėse daugiausia problemų ir turėjome. Iš mūsų pusės sakyčiau visa komanda sublizgėjo ir iškovota pergalė yra visos komandos nuopelnas.

– Kas dominavo šiose rungtynėse – puolimas ar gynyba?

– Aš manau, kad šįkart dominavo tiek mūsų komandos puolimas tiek gynyba. Apsigynėme nuo varžovų atakų, nepraleidome įvarčio, puolime darbas buvo atliktas taip pat šimtu procentų.

– Koks turėjo būti rezultatas, jūsų vertinimu, pagal pavojingus epizodus rungtynėse?

– Manau, kad pavojingi epizodai nėra įvarčiai ir toks rezultatas, koks jis yra – dėsningas

– Ar pasiteisino keitimas antrame kėlinyje mūsų komandoje? Ką jis reiškė, kai aikštėje pasirodė Ramūnas Mačežinskas? Rezultatas buvo vis dar 0:0 ir nepanašu, kad „Šilas“ koncentruotųsi gynyboje?

– Labai protingas keitimas siekiant, kad atsirastų gyvybės daugiau puolime. Ramūnas dabar atsigauna, įeina į formą ir prašau, komandą nudžiugino.

– Ar neišbalansavo komandos žaidimo antrame kėlinyje incidentas iš varžovų sirgalių pusės, kuomet švystelėta buvo stiklinė tara netoli futbolo aikštės…?

– Ne , tikrai neturėjo įtakos, nepasimetėme, rungtyniavome ir toliau kaip rungtyniavę.

– Jeigu grįšime prie pirmo kėlinio epizodo, kuomet Andrius buvo atsidūręs ant vejos su kamuoliu “Nevėžio” baudos aikštėje, jūsų vertinimu, ar tai buvo 11 m baudinys..?

– Manau, kad šimtaprocentinis baudinys ir raudona kortelė.

– Kaip manote, kiek fortūna lėmė šiose rungtynėse Kazlų Rūdos “Šilo” komandos pergalę?

– Aišku, fortūna buvo mūsų pusėje, bet ji visada lydi geresnius…

– Kas geresni bus Šilutėje, matysime birželio 24 d. “Šilo” desantas pajudės tuomet Žemaitijos link. XV turo rungtynių pradžia – 18.00.

Parengė sporto centro direktoriaus pavaduotojas Giedrius Gorianovas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE