Rugsėjo 1-ąją – dovana Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijai

Marijampolės savivaldybė gavo dar vieną mokyklinį, vadinamą geltonąjį 19-os sėdimų vietų autobusiuką. Šis naujas autobusiukas paskirtas Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijai.

Savivaldybės dar pavasarį teikė paraiškos dėl autobusiuko poreikio mokykloms. Šie autobusiukai skiriami bendrojo ugdymo mokinių, gyvenančių kaimo gyvenamosiose vietovėse, neatlygintiniam pavėžėjimui į mokyklas ir į namus. Kadangi Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos Gudelių pradinio ugdymo skyrius buvo uždarytas, iš šios įstaigos vaikai vežami į Igliaukos Anzelmo Matučio gimnaziją. Būtent dėl to, geltonasis autobusiukas buvo priskirtas šiai mokymo įstaigai.

Autobusiukas yra labai komfortiškas ir saugus, jame yra saugos diržai, minkštos sėdynės, išorėje – įspėjamieji ir skiriamieji ženklai. Tokių Mersedes-Benz markės geltonųjų autobusiukų šiais metais Švietimo ir mokslo ministerija padovanojo 82 vienetus į 55 šalies savivaldybes. Juos simboliškai perdavė Vilniaus Katedros aikštėje įvykusios šventės, kurioje dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė,  metu.

Nuo šio rugsėjo savivaldybės keliais riedės šešiolika tokių išskirtinių transporto priemonių – geltonųjų autobusiukų.

Marijampolės savivaldybės Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Černauskaitės nuotraukos

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X