Rygiškių Jono gimnazijoje lankėsi svečiai iš Suomijos

Rygiškių Jono gimnazijoje lankėsi svečiai iš Suomijos / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Šiemet 155 metų sukaktį mininčioje Rygiškių Jono gimnazijoje lankėsi su Marijampole susigiminiavusio Suomijos Kokolos miesto mokyklų, su kuriomis rygiškiečiai bendradarbiauja jau tris dešimtmečius, vadovai.

Kokolos Kiviniity gimnazijos ir Hakalahden mokyklos vadovai pasveikino Rygiškių JoSuomno gimnazijos bendruomenę su gražiu jubiliejumi, apžiūrėjo atsinaujinusius ir moderniai įrengtus mokyklos kabinetus, lankėsi mokyklos muziejuje, aptarė tolimesnio bendradarbiavimo galimybes ir kartu pasodino jubiliejinę draugystės vyšnaitę.

Rygiškių Jono gimnazija bendradarbiavimą su Kokolos Hakalahden mokykla pradėjo 1992 metais. 1999 metais pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Rygiškių Jono ir Kokolos Kiviniity gimnazijų.

Graži ir dalykiška partnerystė tęsiasi, vyksta pasikeitimai delegacijomis, ir šio susitikimo metu Kokkolos mokyklų ir Rygiškių Jono gimnazijos atstovai džiaugėsi ilgamečiu bendradarbiavimui ir planuoja, jeigu nesutrukdys pandemijos ribojimai, lankyti vieni kitus bei tęsti draugystę.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE