Antradienį Šakių viešojoje bibliotekoje minėta tarptautinė Saugesnio interneto diena ir ta proga Ryšių reguliavimo tarnyba kvietė jungtis į akciją bei nerti į „Skaitmeninę bangą“!
Bibliotekoje ir namuose stebėta tiesioginė transliacija, kurios metu daugiau sužinota apie melagienas ir internetinius sukčius, trolių ir botų veikimą, susipažinta su sparčiai tobulėjančiais dirbtinio intelekto įrankiais, aiškintasi, kaip išsaugoti fizinę ir psichologinę sveikatą skaitmeninėje aplinkoje.
Po transliacijos visose Lietuvos bibliotekose lankėsi projekto „Nė vienas nėra pamirštas“ svečiai. Į Šakių viešąją biblioteką atvyko Ryšių reguliavimo tarnybos atstovai – Ieva Barauskaitė ir Algirdas Naraškevičius. Jie renginio
dalyviams pristatė temą „Kibernetiniai sukčiai ir kaip nuo jų apsisaugoti?“.
Susitikimo pabaigoje vyko gyva diskusija: dalyviai kartu su svečiais aptarė dažniausiai pasitaikančius internetinių sukčių scenarijus, dalijosi patirtimis ir patarimais, kaip išlikti budriems skaitmeninėje erdvėje.
Ačiū visiems, kurie buvote kartu. Laikykimės tvirtai ir saugiai ant skaitmeninės bangos!

