Šakių kultūros centre šventiškai paminėta Medicinos darbuotojų profesinė šventė, subūrusi rajono sveikatos priežiūros bendruomenę, svečius ir gyventojus į padėkos bei pagarbos renginį.
Renginio metu padėkos žodžius medikams tarė ir susirinkusius sveikino LR Seimo narys Darius Jakavičius, Šakių rajono savivaldybės meras Raimondas Januševičius, vicemerė Gintautė Didžbalienė, VšĮ Šakių ligoninės direktorius Ignas Sadauskas bei Šakių rajono savivaldybės sveikatos centro koordinuojančios įstaigos direktorė Aida Baziliauskienė.
Šventinę nuotaiką kūrė ir meninius pasirodymus renginio svečiams dovanojo cirko artistės, grupės „Šmiki šmaki“ solistės, liaudiškų šokių grupė „Pynė“, liaudiškų šokių grupė „Girėnai“ ir vyrų vokalinis ansamblis „Akordas“.
Renginio akcentu tapo medicinos darbuotojų apdovanojimai. Šakių rajono savivaldybės tarybos sprendimu, už nuopelnus ir atsidavimą savo darbui apdovanoti šie medikai:
- Metų medicinos darbuotojas – Rimantas Bagdonas, VšĮ Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojas.
- Nominacija „Metų komandos lyderis“ – Marina Augustaitienė, VšĮ Šakių ligoninės klinikinės laboratorijos vedėja.
- Nominacija „Metų pacientų padėka“ – Reda Kentrienė, VšĮ Šakių ligoninės gydytoja otorinolaringologė.
- Nominacija „Atsidavimas profesijai“ – Tomas Butkus, VšĮ Šakių ligoninės ortopedijos-traumatologijos sektoriaus vyr. ordinatorius-gydytojas ortopedas-traumatologas.
Renginio metu LR Seimo narys Darius Jakavičius taip pat įteikė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministrės Marijos Jakubauskienės padėkas šiems medicinos darbuotojams: Gintarei Dapkienei, Astai Motiejūnienei, Egidijai Tarnauskienei (Zanavykų klinika), Stasei Česlovai Žilienei (Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centras), Albertui Bočkui, Raselei Juškienei, Ramutei Strimaitienei ir Saulei Kiaunytei (VšĮ Šakių ligoninė).
Nuoširdžiai sveikiname nominantus ir dėkojame visiems medicinos darbuotojams už jų kasdienį, atsakingą ir pasiaukojantį darbą, saugant ir stiprinant mūsų visų sveikatą.

