Šakių rajono savivaldybė informuoja, kad Šakių mieste, Aušros gatvėje, pradėti pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimo darbai.
Darbus planuojama užbaigti birželio mėnesį.
Užbaigus darbus, infrastruktūra taps saugesnė ir patogesnė tiek pėstiesiems, tiek dviratininkams.
Šaltinis:
Šakių rajono savivaldybė

