Savaitgalį visi keliai vedė į Kazlų Rūdą

Savaitgalį visi keliai vedė į Kazlų Rūdą, nes čia vyko Kazlų Rūdos šventė 2021.

Nuo pat ankstyvo šeštadienio ryto, miestečiai buvo kviečiami aktyviai praleisti laiką ir sudalyvauti 3×3 krepšinio, 4×4 tinklinio ir 5×5 futbolo turnyruose bei ekstemalaus bėgimo turnyre.

Per pietus miestelėnai sugužėjo į prekybininkų, tautodailininkų, liaudies meistrų ir kulinarinio paveldo mugę, o vaikai tuo metu linksminosi batutų bei kliūčių ruožuose, dalyvavo edukacinėse veiklose su animatoriais, pūtė muilo burbulus.

14 valandą Vytauto gatvėje startavo Baltijos galiūnų čempionatas, subūręs gausias žiūrovų gretas, pasižiūrėti į stipriausius Baltijos šalių sportininkus, o 18-ąją valandą Atgimimo gatvėje įvyko skulptoriaus Zigmo Buterlevičiaus Kazio Griniaus paminklo atidengimo ceremonija.

Po šios dalies, šventė persikelė į didžiąją sceną, kurioje prasidėjo iškilmingoji dalis.

Miestiečius savo muzikiniu pasirodymu sveikino Linas Adomaitis ir Kauno Bigbendas, o renginį vedė aktorius Ramūnas Šimukauskas.

20:30 val. dar labiau pajudėti muzikos ritmu kvietė Vidas Bareikis, o vakarą finišavo diskoteka su Rolandu Mackevičiumi.

Sekmadienį, 12 val. vyko Šv. Mišios Kazlų Rūdos Šv. Jėzaus Širdies bažnyčioje. Iš karto po jų sekė II-asis Rimvydo Žigaičio menų festivalio koncertas, kuriame dalyvavo Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „DAGILĖLIS“, meno vadovas kazlųrūdietis Remigijus Adomaitis ir MUSICA HUMANA, meno vadovas R. Beinaris

Renginį organizavo Kazlų Rūdos kultūros centras, Kazlų Rūdos savivaldybė.

Renginį iš dalies finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Galerijoje – pagrindinės šventės dalies akimirkos / El Artography nuotraukos

Sūduvos gidas logotipas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE