Savaitgalis – gausus sportinių renginių

Savaitgalis sporto klubo „Audra“ sportininkams buvo gausus sportinių varžybų.  Šeštadienį, dziudo imtynių sportininkai rinkosi į Prienus, kur vyko Prienų dziudo turnyras,  skirtas Prienų rajono mero taurei laimėti. Dalyvauti šiame turnyre atvyko ne tik įvairių Lietuvos miestų sportininkai, bet ir svečiai iš  Rusijos, Latvijos ir Lenkijos. Puikiai šiame turnyre pasirodė Šakių JKSC  dziudo imtynininkai Karolina Saukaitytė (44kg.) ir Marius Juočiūnas (+73kg.), kurie iškovojo antrąsias vietas ir pasipuošė sidabro medaliais.

 Šeštadienį, Pakruojyje, vyko Pakruojo atviras grappling imtynių čempionatas, kurį organizavo Lietuvos graplingo federacija kartu su Pakruojo sporto klubu „Skorpionas BJJ“. Varžybose dalyvavo apie 100 sportininkų  ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir kaimyninių šalių.

  Smagu, kad Šakių miestui atstovavę sporto klubų „Ošimas“ ir „Audra“ sportininkai iškovojo net 13 prizinių vietų. Puikiai šiame čempionate pasirodė  ir nugalėtojų vardus iškovojo Ignas Žekonis (52 kg), Donatas Klimovas (64 kg), Pijus Bataitis (virš 52 kg), Deividas Sruoginis (60 kg), Ernestas Varankevičius (76 kg) ir Lukas Mackevičius (84 kg). Sidabro medalius iškovojo  Modestas Merkevičius (64 kg),  Aronas Klimašauskas (68 kg), Vygaudas Kaušius (36 kg) ir Lukas Sutkaitis (virš 84 kg).  Bronzą iškovojo  Nojus Bataitis (virš 52 kg), Augis Povilaitis (64 kg) ir Robertas Gruodis (virš 76 kg). Šakiečius sportininkus varžyboms paruošė klubų treneriai  Vytautas Smirnovas ir Neringa Žebrauskienė.

 

Šakių sporto klubo “Audra”

administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.