Savaitgalis gausus sportinių renginių

Šis savaitgalis grappling ir dziudo imtynių sportininkams buvo gausus sportinių renginių.  Šeštadienį, Kaune vyko tryliktasis atviras Lapių moksleivių dziudo turnyras, Kauno rajono mero taurei laimėti. Varžybose dalyvavo ne tik Lietuvos sportininkai, bet ir svečiai iš Latvijos. Varžybose  dalyvavo penki Šakių JKSC bei klubo „Audra“ sportininkai.

Brondzos medalius  ir trečiąsias vietas iškovojo Modestas Kluonius  (46kg), Antanas Tarnauskas (42kg) ir Kajus Bogovičius (55kg).  Varžybose dalyvavusiems Joriui Lebedžinskui ir Emiliui Gorges, šį kartą  medalių iškovoti nepavyko.

Grappling imtynių sportininkai šeštadienį rinkosi Jonavoje, kur vyko Jonavos atviras grappling imtynių čempionatas. Jame dalyvavo apie 130 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir Lenkijos bei Latvijos.

Varžybose dalyvavę Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai parodė puikius rezultatus.Čempionais tapo Marius Juočiūnas (virš 72kg) ir Modestas Merkevičius (64kg),  vicečempionu tapo Aronas Klimašauskas (72kg), o  bronzos medaliais pasipuošė Linas Sniečkus (virš 76kg),  Augis Povilaitis (64kg) ir Ignas Žekonis (52kg). Sportininkus varžyboms paruošė trenerė Neringa Žebrauskienė.

Klube „Audra“ laukiami visi, kurie nori sportuoti ir aktyviai leisti savo laisvalaikį. Taip pat dėkojame visiems pervedusiems praeitais metais 2 %  pajamų mokesčio mūsų klubui. Tikimės ir šiais metais Jūsų paramos.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.