Savivaldybėje lankėsi naujasis MPRC direktorius

Marijampolės profesinio rengimo centro (MPRC) Vilkaviškio skyrius yra labai svarbus Vilkaviškio rajono savivaldybei ir jo išlikimo klausimas yra vienas aktualiausių tiek šios mokymo įstaigos bendruomenei, tiek vietos valdžiai.

Todėl Savivaldybės vadovai – Meras Algirdas Neiberka, vicemeras Kazys Kiaulakis ir Administracijos direktorius Vitas Gavėnas susitiko su naujuoju Marijampolės profesinio rengimo centro direktoriumi Gražvydu Juodišiumi, kad kartu aptarti MPRC Vilkaviškio skyriaus problemas ir tikslus, kuriuos šio skyriaus bendruomenė yra išsikėlusi, kad šio skyriaus veikla rajone nenutrūktų.

Susitikime taip pat dalyvavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė bei Vilkaviškio skyriaus vedėjas Gražvydas Šliauteris.

MPRC direktorius G. Juodišius patikino, kad jis sieks Vilkaviškio skyriaus išsaugojimo, tačiau tam reikalingi reikšmingi pokyčiai pačioje įstaigoje.

Planuojama Vilkaviškio skyriuje pasiūlyti naujas  profesinio mokymo programas, peržiūrėti skyriaus turimą turtą ir atsisakyti nebenaudojamų pastatų, peržiūrėti pareigybes, pagal galimybes stengtis atnaujinti mokomąją bazę. Be to, veiklą tęsia Švietimo ir mokslo ministerijos sudaryta darbo grupė, kuriai MPRC Vilkaviškio skyrius turi pateikti planą, kokių reikšmingų pokyčių ketina imtis dėl veiklos išsaugojimo.

Savivaldybė savo ruožtu ir toliau bendradarbiaus ir sieks geriausių sprendimų, kad MPRC Vilkaviškio skyriaus veikla rajone nenutrūktų.

 

Vilkaviškio savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas