Savivaldybės paramos sulauks dėl karantino nukentėję vietos verslininkai

Savivaldybės administracijoje sudaryta darbo grupė atsakinga už Marijampolės savivaldybėje veikiančių verslo įmonių ir individualiai dirbančių verslininkų, nukentėjusių dėl šalyje įvesto karantino, paramos priemonių parengimą.

Aštuonių narių darbo grupei vadovaus mero pavaduotojas Paulius Marozas, kurio siūlymu ir buvo sukurta ši laikina darbo grupė. P. Marozas teigia, kad šalyje paskelbus karantiną susidūrėme su neeiline situacija ne tik suvaldant koronaviruso plitimą, bet ir ekonomikoje: „Pirmosiomis dienomis ypač svarbu suvaldyti situaciją mieste taip pat įgyvendinti numatytas priemones visuomenės sveikatos, socialinės pagalbos ir švietimo srityse. Tačiau, privalome nepamiršti, kad su ypatingais sunkumais susiduria ir vietos verslininkai. Tiesa, Vyriausybė jau numatė paramos verslui paketą koronaviruso sukeltoms pasekmės švelninti, tačiau savivaldoje taip pat ieškosime galimybių padėti sunkumus patiriantiems verslininkams“.

Pasiūlymus ir pastebėjimus verslininkai kviečiami teikti el. paštu paulius.marozas@marijampole.lt

Verslo patiriamiems nuostoliams švelninti siūlomas skirti priemones ir lengvatas darbo grupė pateiks savivaldybės merui iki š. m. balandžio 8 d.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE