Sekmadienį J. Basanavičiaus aikštėje – išskirtinė Lietuvos gamintojų ir sodinukų mugė

Pradėjus skaičiuoti pirmąsias rudens dienas į Marijampolę, į J. Basanavičiaus aikštę atvyksta didžioji rudens mugė. Taip pat ir vasarą čia vykusi mugė „Sukurta Lietuvoje“, šįkart nustebins dar didesniu ir įdomesniu asortimentu. Mugėje sutiksime ne tik Lietuvos kūrėjus, daug skanaus maisto, bet taip pat bus ir sodinukų iš Lietuvos medelynų.

Marijampolės miesto gyventojus bei miesto svečius mugė “Sukurta Lietuvoje” sukvies jau nuo pat ryto, čia mugė šurmuliuoti pradės nuo 10 valandos. Įvairiausių skonių naminiai sūriai, šeimos kepyklėlių pyragai, tautinio paveldo duona, natūralūs prieskoniai, aliejai, pagardai, medaus desertai, riešutų sviestai, alyvuogės bei aukštos kokybės kava iš egzotinių šalių ir daug kitų gardumynų – visa tai lauks jau šį sekmadienį.

O ar esate kada ragavę svirplių? Tikra naujiena Lietuvoje jau tapęs gurmaniškas užkandis, kurį  gamina lietuviškas prekės ženklas Della Taste. Mugės lankytojai sekmadienį turės išskirtinę progą jų paragauti –  paragavus, nustebina savo skoniu bei iš jų galimais paruošti sveikais užkandžiais.

J. Basanavičiaus aikštėje taip pat gyvai išvysime ir daugelį kitų Lietuvos kūrėjų bei gamintojų. Nustebins stilingais drabužiais, aromaterapijos natūraliais produktais, kvapais, namų dekoro detalėmis, porceliano gaminiais. Galima bus ne tik pasipuošti juvelyrikos gaminiais, aksesuarais, rankų darbo rankinėmis, bet ir atrasti dovanų idėjų. Artėjant šaltajam metų sezonui mugėje netrūks ir rankų darbo vilnos gaminių.

Mugė „Sukurta Lietuvoje“ į Marijampolę taip pat atsiveš ir sodinukų. J. Basanavičiaus aikštėje sutiksime Lietuvos sodininkus bei medelynus. Čia lauks vaismedžiai, vaiskrūmiai, dekoratyviai augalai. Sodininkai žada ne vieną sezono naujieną. Mugėje bus galima ne tik įsigyti naujų augalų, pamatyti sezono naujienas, bet ir išgirsti ne vieną gyvą sodininkystės patarimą iš tikrų šios srities specialistų.

Rudens mugė “Sukurta Lietuvoje” į Basanavičiaus aikštę visus sukvies rugsėjo 12 dieną (sekmadienį) nuo 10 iki 16 valandos. Mugėje kaip ir kitose prekybos vietose nepamirškime laikytis saugaus atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Marijampolėje_mugė 2021

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE