Sekmadienį praūžė klubo “Sūduva-Mantinga” organizuotas 3X3 krepšinio turnyras

Paskutinę rugsėjo dieną Marijampolės žaidimų sporto mokyklos salėje sugužėjo bemaž 70 oranžinio kamuolio fanatikų ir dar tiek pat krepšiniu gyvenančių sirgalių. Sekmadienį Suvalkijos sostinėje šurmuliavo vyrų krepšinio klubo „Sūduva-Mantinga“ ir MSA „Išvien“ organizuotas 3X3 krepšinio turnyras.

Turnyre dalyvavo 19 komandų ir net 12 iš jų „Elito“ grupėje“

Jauniausiųjų grupėje (2007 m.) triumfavo komanda „Kaunas“. Antri liko „Vilniaus Bucks“, trečiąją vietą užėmė „Alytaus SRC“.

2004-2006 m. grupėje dominavo marijampoliečiai. Grupės čempionais tapo „Sūduvis“, kurie finale įveikė ir su sidabro medaliais paliko „Sūduviečius“. Trečiają vietą užėmė komanda „Išvien“.

Atkakliausios kovos ir didžiausia konkurencija virė „Elito“ grupėje. Iš dvylikos komandų į pusfinalius prasibrovė keturios: „Nevietiniai“, „Happy Three Friends“, „FA(S)T Naresta“ ir „Titanas“.

Trečiąją vietą užėmė „Nevietiniai“ bronziniame mūšyje įveikę „Titaną“. Finale po itin atkaklios kovos triumfavo nė vieno pralaimėjimo turnyre nepatyrusi „FA(S)T Naresta“ komanda, kuri rezultatu 16:14 palaužė „Happy Three Friends“.

Tarp rungtynių vyko smagūs žaidimai, kuriuose jėgas galėjo išbandyti ne tik žaidėjai, bet ir visi salėje esantys žiūrovai. Metimo iš vidurio aikštės konkursą laimėjo sirgalius Jonas Anelauskas, kuris atasiėmė atminimo statulėlę bei rėmėjų prizus.

Tritaškių metimo konkurse dalyvauti galėjo jau tik komandų žaidėjai, o taikliausias buvo net 10 tritaškių pataikęs Ernestas Sederevičius iš komandos „Nevietiniai“.

Visų grupių prizininkai buvo apdovanoti vertingais rėmėjų prizais ir atminimo taurėmis bei medaliais. Apdovanojimus  įteikė krepšinio klubo „Sūduva-Mantinga“ žaidėjai.

Nuoširdžiai dėkojame turnyro dalyviams, organizatoriams ir žinoma rėmėjams, be kurių ši puiki šventė nebūtų įvykusi.

Nuoširdų “ačiū” tariame Marijampolės savivaldybei, UAB „Mantinga“, Marijampolės krepšinio federacijai. Taip pat ir partneriams: krepšinio komandai  „Sūduva-Mantinga“, MSA  „Išvien“, Marijampolės žaidimų sporto mokyklai.

Daugiau informacijos – www.suduva-mantinga.lt

Iki susitikimo kitais metais!

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas