Seminaras – Daugiabučių namų modernizavimo skatinimas

Pastaruoju metu daugiabučių namų renovacija visuomenei kelia daug klausimų. Kokia renovacijos nauda? Ar būtina imti paskolą ir kas mokės už ją? Kodėl po renovacijos mokame daugiau? Ir daug kitų.

Norime pakviesti visus neabejingus renovacijos procesui į diskusiją, kurią ves su renovacija tiesiogiai dirbantys energetikos, inžinerijos, ekonomikos ir teisės specialistai.

Į SEMINARĄ KVIEČIAME BESIDOMINČIUS RENOVACIJA:

Renovuotinų daugiabučių namų gyventojus (statybos leidimas išduotas iki 1993 m.);Daugiabučių namų bendrijų atstovus / pirmininkus;Daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdytojus, administratorius;Už daugiabučių namų renovaciją atsakingus savivaldybių darbuotojus.

.SEMINARO TURINYS

Renovacija energetiniu požiūriu Energijos vartojimo pastatuose vertinimo metodai, pastatų energinio naudingumo sertifikatai, energetinis auditas, mokėjimas už šildymą, faktinis energijos vartojimas; metodų privalumai ir trūkumai; privalomi ir neprivalomi metodai; renovuotų pastatų geroji praktika, kiti aktualūs klausimai.

Renovacija ekonominiu požiūriu Dalyvavimo Daugiabučių atnaujinimo programoje sąlygos, būdai, namo atnaujinimo proceso žingsniai, investicijų planas, investicijų skirstymas į bendrąsias ir individualiąsias, valstybės paramos sąlygos, bankų kreditavimo ir kiti aktualūs klausimai.

Renovacija teisiniu požiūriu Sprendimų priėmimas ir jo būdai, balsavimo tvarka, susirinkimo tvarka, jungtinė veikla, bendrosios dalinės nuosavybės administravimas, administratoriaus funkcijos; sprendimų įgyvendinimas ir kiti aktualūs klausimai.

MOKYMŲ VEDĖJAI

Algimantas Šiaučiūnas, inžinierius
Edvinas Bindokas, ekonomistas
Rolandas Klimavičius, teisininkas

SEMINARO LAIKAS IR VIETA

Data: š.m. birželio 13 d.
Laikas: seminaro pradžia 09.30 (su kavos pertraukėle)
Vieta: J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolės savivaldybė.

KITA INFORMACIJA

Seminaras yra nemokamas. Kiekvienam dalyviui bus įteikta dalomoji medžiaga ir kiekvienas dalyvis galės gauti asmenines konsultacijas.

Prašome patvirtinti savo dalyvavimą seminare, paspausdami REGISTRACIJA arba skambindami žemiau pateiktu numeriu.

Daugiau informacijos:
El. paštas: info@propartners.lt, mob. tel.: +370 609 21833

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE