Siekiama užtikrinti patogų parkavimą Marijampolės gatvėse

Karantino sąlygoms ėmus švelnėti ir panaikinus daugelį suvaržymų imta pamažu grįžti prie automobilių parkavimo kontrolės. Pastaruoju metu sulaukiama vis daugiau gyventojų nusiskundimų dėl parkavimo tvarkos nesilaikymo. Vairuotojai automobilius palieka ant šaligatvio, vejos ar viršija leistiną stovėjimo laiką riboto laiko stovėjimo zonose. Primename, kad automobilį palikus riboto stovėjimo laiko zonoje būtina tinkamai pažymėti automobilio atvykimo laiką. Jei neturite specialios priemonės ( parkavimo laikrodžio),  pakaks ant lapelio užrašytą automobilio pastatymo laiką palikti už priekinio automobilio stiklo taip, kad jis būtų matomas kitiems asmenims. Prašome gerbti kitus eismo dalyvius ir neviršyti leidžiamo maksimalaus automobilio stovėjimo laiko.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad J. Ambrazevičiaus-Brazaičio, Mokolų, Kosmonautų, Uosupio, Jaunimo, Sporto ir kitose Marijampolės gatvėse draudžiama palikti stovėti automobilius kelio ženkluose nurodytomis dienomis ir valandomis. Pažeidžiant kelio ženklų reikalavimus palikti automobiliai trukdo nuvalyti gatves, todėl prašome gyventojų supratingumo ir nurodytu metu patraukti transporto priemones.

Marijampolė parkavimasPasak Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus Karolio Podolskio išryškėjo problema, kad teikiant antrinių žaliavų išvežimo iš daugiabučių gyvenamųjų namų teritorijų paslaugas, privažiavimas prie konteinerių būna itin sudėtingas, o kartais visiškai neįmanomas. Taip įvyksta, todėl, kad gyventojai privažiavimą prie konteinerių aikštelių užstato savo transporto priemonėmis. Ši problema buvo išspręsta, kadangi prie daugiausiai nepatogumų ir problemų kėlusių konteinerių aikštelių privažiavimų buvo atliktas ženklinimas geltona linija. Subraižytos linijos turėtų pagerinti privažiavimą prie konteinerių aikštelių ir taip užtikrinti, kad atliekos laiku ir niekam netrukdant bus surenkamos, o gyvenamoji aplinka išliks švari ir tvarkinga.

Toks ženklinimas buvo atliktas prie šių daugiabučių namų esančių konteinerių aikštelių: R. Juknevičiaus g. 62, R. Juknevičiaus g. 100X, R. Juknevičiaus g. 88A, R. Juknevičiaus 47X, Draugystės g. 15B, Jaunimo g. 8A, Gėlių g. 14, Mokolų g. 9, Mokolų g. 47X, Vytenio g. 16.Marijampolė parkavimas

Taip pat siekiama, kad daugiabučių namų gyventojai, kurie savo transporto priemones laiko gatvėse, tai daryti galėtų patogiai ir tvarkingai.

„Baigus Mokolų gatvės vienos pusės šaligatvio, nuo Vilkaviškio gatvės iki J. Ambrazevičiaus-Brazaičio gatvės, remonto darbus, kaip ir žadėta, buvo sužymėtos automobilių stovėjimo vietos. Anksčiau šioje atkarpoje automobilius gyventojai palikdavo statydami juos, kur tik rasdavo vietos. Dabar, abiejose gatvės pusėse sužymėjus automobilių stovėjimo vietas, gyventojai gali tvarkingai statyti savo transporto priemones važiuojamojoje kelio dalyje išilgai šaligatvio. Atlikus ženklinimą sudaryta galimybė 75 vairuotojams tinkamai ir niekam netrukdant pastatyti savo transporto priemonę“, – pasakoja Karolis Podolskis.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE