Šiemet festivalio „Marijampolė Music Park“ tema – „Jauni ir talentingi“

Marijampolė Music Park 2020

Tradicinis, kasmet klausytojus nepamirštamais potyriais ir įspūdžiais džiugintis klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis „Marijampolė Music Park“, nepaisant pandemijos iššūkių, planuoja rugpjūčio 25–29 dienomis nustebinti muzikos mylėtojus marijampoliečius ir miesto svečius.

Jau aštuntą kartą įvairiais muzikiniais akordais skambantis, muzikos gerbėjų laukiamas festivalis sugrįš su ypatinga, smalsumą žadinančia tema „Jauni ir talentingi“. Šių metų vasaros pabaigos  festivalio muzikinėje programoje matysime  ypatingus kolektyvus ir daug charizmatiškų, jaunų bei talentingų atlikėjų.

Marijampoliečių ir miesto svečių pamėgtas ir laukiamas festivalis „Marijampolė Music Park“, kuris yra neatsiejama vasaros kultūrinio gyvenimo dalis, nepaisant pandemijos iššūkių, vėl turėtų džiuginti nuostabiais koncertais. Festivalio sumanytoja ir organizatorė Eglė Kasteckaitė pristatė planuojamą programą, kurioje numatyta, kad išskirtiniai koncertai vyks ne tik tradicinėse vietose  – miesto parkuose, skambančiose muzikos erdvėse po atviru dangumi, bet ir netikėtose, naujai atrastose vietose, tokiose kaip „Spindulio” kino teatro stogo terasa. Savivaldybė yra pasirengusi prisidėti prie jau aštuntą kartą džiuginančio festivalio, kuris tapo miesto kultūros įvaizdžio dalimi, organizavimo tiek finansavimu, tiek organizaciniais darbais,  įgyvendinant festivalio muzikinius projektus, kad įveikus pandemijos iššūkius, klausytojai kaip ir kasmet galėtų susipažinti su naujais, jaunais ir talentingais atlikėjais  ir mėgautis puikia muzika. Šiemet, kaip ir kasmet, šio festivalio koncertai bus nemokami ir tikėkime,  kad karantino draudimai neatims galimybės pasimėgauti puikiais vasaros muzikos įspūdžiais“, – po susitikimo sakė mero pavaduotojas A. Visockis, kviesdamas pasižymėti festivalio datą kalendoriuje.

Aštuntajame klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalyje „Marijampolė Music Park“, kaip jau tapo tradicija, skambės įvairius muzikos žanrus pristatantys koncertai: klasikos vakaras, džiazo naktis, kosminė muzika, atradimai, širdies muzika. Koncertuos kamerinis orkestras „Kremerata Baltica“, Lietuvos kamerinis orkestras, merginų choras „Liepaitės“, Vilniaus Tango teatras, elektroninės muzikos duetas „Artfcl“ ir daug  jaunų,  puikių ir talentingų muzikantų. Kaip visuomet,  festivalyje bus premjerų, viena iš jų  – „Patricia Kaas project. Chansons“, bei kitų muzikinių atradimų ir staigmenų.

Pasak festivalio meno vadovės, pianistės Eglės Kasteckaitės, iki festivalio pradžios dar yra laiko  ir  nors vis dar tvyro nežinia,  kas bus rytoj, kaip suksis mūsų gyvenimas, tačiau festivalio programa jau sudaryta ir reikia tikėtis, kad aštuntasis klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis „Marijampolė Music Park“ tikrai skambės ir džiugins muzikos mylėtojus.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE