„Simedva“ iškovojo svarbią pergalę, „Griausmas“ toliau nepralaimintis

Sausio 18 dieną buvo sužaistos dvejos „MKML-Mantinga“ čempionato rungtynės, kuriose susitiko: „Simedva“ ir „Gintrėja“ bei „Grausmo“ ir „Vilkaviškio SM“ ekipos.

Pirmosiose vakaro rungtynėse „Simveda“ rezultatu 64:94 (14:26, 23:21, 15:21, 12:26) neturėjo šansų su „Gintrėjos“ krepšininkais.

Rungtynes atkarpa 7:2 sėkmingiau pradėjo „Gintrėjos“ ekipa, tačiau po T.Kriugždos taiklaus dvitaškio metimo „Simedva“ įsiveržė į priekį rezultatu 8:7. Vėliau „Gintrėja“ pabaigė kėlinį spurtu 16:4 bei įsiveržė į priekį dvylikos taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje M.Kliučniko vedama „Simedva“ prisivijo savo varžovus, o likus kiek daugiau nei trims minutėms iki ilgosios pertraukos rezultatas tapo lygus 35:35. Vis dėlto G.Vaitkus pelnė du taškus, L.Marčiulionis pataikė baudos metimą, o K.Jasulaitis pataikė dar vieną tritaškį ir „Gintrėja“ priekyje buvo vėl 6 taškais. Antrojoje rungtynių pusėje Mindaugo Kliučniko tritaškiai metimai skriejo pro šalį, o striges „Simedvos“ puolimas leido „Gintrėjai“ po truputį didinti savo pranašumą, kuris ketvirtame kėlinyje po K. Jasulaičio tritaškio išaugo į didžiausią ekipos turėtą – 37 taškų pranašumą (57:94). Paskutinę minutę „Gintrėjai“ sunkiai sekėsi pelnyti taškus, tuo pasinaudoję „Simedvos“ krepšininkai šiek tiek sušvelnino rezultatą 64:94.

 

 

„Simedva“: Tadas Žalkauskas ir Karolis Burauskas po 15, Tadas Kriugžda 13 taškų.

 

„Gintrėja“: Ugnius Barauskas 18, Lukas Marčiulionis 16, Karolis Jasulaitis 15 taškų.

 

 

 

 

 

„Griausmas“ pratęsė savo pergalių seriją iki 7, laimėdamas rungtynes rezultatu 101:83 (27:17,23:23,25:21,26:22) prieš „Vilkaviškio SM“ ekipą.

Rungtynes 6:2 pradėjo „Griausmo“ ekipa, o po G. Sutkaus dvitaškio rezultatas buvo jau 15:6, tai privertė „Vilkaviškio SM“ prašyti minutės pertraukėlės. Tačiau buvo panašu, jog pasitarimas Vilkaviškio komandai naudingas nebuvo, nes „Griausmas“ ketvirtį pabaigė turėdamas 10 taškų pranašumą. Antrojoje rungtynių pusėje sėkmingai pasirodė „Vilkaviškio SM“ krepšininkai, kurie kėlinį pabaigė rezultatu 23:23. Antrojoje rungtynių pusėje individualų pasirodymą surengė Mikas Klova, kurio deka Vilkaviškio ekipai pavyko neleisti „Griausmui“ pabėgti dar tolau. Lemiamo kėlinio metu „Griausmas“ laimėjo atkarpą 9:0 bei įgavo didžiausią šiose rugtynėse 21 taško persvarą. „Vilkaviškio SM“ komandai dar buvo pavykę keletą kartų priartėti prie savo varžovų, tačiau rungtynų eigos pakeisti jau nebepavyko.

 

 

„Griausmas“: Gytis Sutkus ir Martynas Kriaučiūnas po 28, Mantas Gelčius 20 taškų.

 

„Vilkaviškio SM“: Mikas Klova 31, Joris Juškauskas 18, Gytis Vasiliauskas 14 taškų.

 

 

www.mkml.lt

Andrius Stankevičius

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.