Skaitmeninio raštingumo mokymai „Socialinių tinklų galia šiuolaikinei visuomenei“

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka dalyvauja aštuonioliktoje suaugusiųjų mokymosi savaitėje „Mokymosi galia ir žavesys“, kuri skirta Europos suaugusiųjų mokymosi metams, Europos profesinių gebėjimų savaitei ir LSŠA įkūrimo 25–erių metų sukakčiai.

Atsižvelgdami į mokymosi savaitės organizatorių pateiktą idėją, Informacijos skyriaus darbuotojai, lapkričio 22 d. rengia suaugusiųjų mokymus „Socialinių tinklų galia šiuolaikinei visuomenei“, kurių metu diskutuosime apie tai, kokią įtaką mūsų darbui ir laisvalaikiui daro socialiniai tinklai, kaip pasikeičia požiūris į aplink mus supantį pasaulį naudojantis socialinėmis medijomis ir kaip jos formuoja suvokimą apie gyvenimą. Atsižvelgiant į www.facebook.com populiarumą, bibliotekininkai mokys, kaip naudotis šiuo socialiniu tinklu, mokiniams atskleis visas jo teikiamas galimybes.

Naudojiesi www.facebook.com? Tuomet šie trijų valandų kursai kaip tik tau! 2017-11-22 10 val. ateik į Viešosios bibliotekos Multicentrą (Vytauto g. 20, Marijampolė) ir sužinok daugiau apie socialinius tinklus ir jų teikiamas galimybes.

Registracija
tel. +37062099831, el. paštu v.juselyte@marvb.lt
Mokymai
 vyks 2017-11-22 10 val. 

Viešosios bibliotekos Multicentre (Vytauto g. 20, Marijampolė) 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.